מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

ספרים דיגיטליים

ספרים דיגיטליים - חוויית קריאה מהעתיד!


אם הגעת / גללת עד לכאן זה אומר שגילית נכונות להצטרף אלינו לחוויית הקריאה של העתיד ולהתנסות בקריאת ספרים דיגיטליים בעברית!

ספרים אלקטרוניים נמכרים ברחבי ארה"ב ואירופה כבר קרוב לעשור, ומספר קוראי הספרות הדיגיטלית רק הולכים וגדלים. אנו שמחים לבשר שקריאת ספרים דיגיטליים בעברית הולכת ונעשית נפוצה יוצר גם כאן, ואנו גאים ושמחים להיות חלק מה

ספרים דיגיטליים הם בדיוק אותם ספרים שנמצאים על המדפים בחנויות שלנו ובבית שלהם, רק שאפשר לקרוא אותם בכל מקום על מכשירים ניידים כמו טלפונים של אנדרואיד ואפל, טאבלט וקינדל, ולרכוש אותם בכל זמן - חנות הספרים הדיגיטליים המקוונת שלנו פתוחה לרשותך 24 שעות ביממה, שישה ימים בשבוע.

לקרוא ממסך? אבל זה מזיק לעיניים!

לא בהכרח. באפליקציית הספרים הדיגיטליים קיימת האפשרות לבחור לא רק את התאורה של המסך, אלא אפילו את הרקע של הדף - אפשר לקרוא על גבי דף כהה יותר או אפילו שחור עם אותיות לבנות. ככה העיניים מתעייפות פחות, וגם לא נפריע למי שרוצה לישון לידנו בזמן הקריאה.

אומרים שספר דיגיטלי זה לא ספר אמיתי.

למה לא? מה הופך אותו לפחות אמיתי מספר מודפס? כתובות בו אותן מילים בדיוק כמו בספר המודפס. העלילה היא אותה עלילה, הדמויות והסגנון לא עוברים שום שינוי במעבר לספר דיגיטלי - זה בדיוק אותו הספר, פשוט על המכשיר הנייד שלך - ויש לכך יתרונות רבים.

אני אתגעגע מאוד לריח ולמגע של הדפים…

ריח ומגע של ספר הם רומנטיים מאוד, ולא נוותר עליהם בעד שום הון שבעולם!למרבה המזל, אף אחד לא אמר או אפילו רמז שצריך לוותר על ספרים מודפסים כדי לקרוא בדיגיטלי.

קריאה דיגיטלית היא פשוט עוד דרך נוספת להנות מספרים, שמצטרפת למגוון הולך וגדל של שיטות קריאה שהולכות ומתפתחות ככל שהטכנולוגיה משתכללת. קריאה דיגיטלית היא בסך הכל כלי נוסף שמצטרף לארגז הכלים של תולעי הספרים. ההיכרות עם עולם הספרים הדיגיטליים תאפשר לך להנות מעוד קצת מהשפע והמגוון שיש לעולם הספרותי להציע - ספרים דיגיטליים הם פשוט עוד דרך נוספת לחוות ספרים ולחגוג את האהבה שלנו לספרות וקריאה.

תמיד אפשר להחזיק גם וגם, ספרים אהובים יהיו מוגנים לבטח על המדף בביתך וגם ילכו איתך בכיס לכל מקום.

למה שאתרגל לשיטת קריאה חדשה?

קריאה דיגיטלית יכולה להיות שימושית מאוד במצבים רבים. למשל בנסיעות וטיולים, אין צורך במזוודה נוספת עבור כל ספרי הקריאה שתכננת לקחת לדרך. כאשר צריך לשלוף במהירות ציטוט מתוך הספר אפשר למצוא אותו לפי מילות מפתח בקלות רבה בספר הדיגיטלי באפליקציה - קלאסי ללימודים, לכתיבת מאמרים וביקורות או להקראות בזמן הדרכת קבוצות.

בספר דיגיטלי ניתן גם לרשום הערות בלי להשתמש בפתקים דביקים שיכולים ללכת לאיבוד או ללכלך את הדפים, ואנחנו לא נתחיל אפילו לתאר את ההקלה שחשנו כשהבנו שספר דיגיטלי לא מאפשר להפוך את פינות הדפים שלו ל"אוזני חמור".

ספר דיגיטלי נפתח בדיוק במקום שבו עצרת את הקריאה, בלי צורך לחפש סימנייה או להתחיל לשנן מספרי עמודים.

ספרים דיגיטליים מותאמים מאוד למי שמתקשה עם דחיית סיפוקים; להרבה מאיתנו ישנה נטייה לסיים ספרים בשתיים לפנות בוקר ולהזדקק בדחיפות לספר הבא בסדרה - בעיקר אם הספר הקודם הסתיים ב"קליף האנגר". קניית ספרים דיגיטליים תחסוך לך את ההמתנה הארוכה וכסיסת הציפוניים עד הבוקר ויאפשר לך להנות מהמשך העלילה מיד - חנות הספרים הדיגיטלית פתוחה עבורך בכל זמן ובכל מקום! (כל עוד יש שם בו חיבור לאינטרנט…)

להרבה מאיתנו מעברי דירות ומקום בבית זה אישיו; לרכוש חלק מהספרים שרצית לקרוא בדיגיטלי חוסך בשבילך את הצורך להתקין עוד מדפים או חלילה למסור ספרים אהובים כדי לפנות מקום.

זה לא ממש מסובך ודורש הבנה מעמיקה בטכנולוגיה?

לא יותר מהידע שנחוץ על מנת להסתדר בעולם הטכנולוגי שלנו!

אפליקציית הספרים הדיגיטליים שלנו שואפת לספק לך את חוויית הקריאה הטובה ביותר ולכן גם הנוחה ביותר - באתר שלנו ניתן למצוא הנחיות מדוייקות להרשמה, כניסה לאתר, הורדה ושימוש בקפליקציית הקריאה הדיגיטלית וקריאה בקינדל.

השתכנעתי לנסות קריאה דיגיטלית - אולי זה ימצא חן בעיניי. איפה להתחיל?

נהדר! הדבר הראשון שצריך לעשות זה להיכנס לאתר שלנו על המחשב הנייח או הנייד שלך ולהיכנס לאתר "סטימצקי דיגיטל".

בפינה השמאלית העליונה של האתר יופיע סמל של דמות בתוך עיגול - יש ללחוץ עליו והוא יוביל אותך ישר להרשמה לאתר. בתיבה שנפתחת יש ללחוץ על "פעם ראשונה אצלנו? להרשמה".

לאחר מכן יש למלא את כל הפרטים הנחוצים להרשמה, כולל כתובת המייל, מספר הטלפון וכתובת קינדל במידה ויש לך מכשיר קינדל.

לאחר ההרשמה לאתר, עליך לגשת למכשיר הנייד שעליו ברצונך לקרוא ספרים ולמצוא את חנות האפליקציות. בחנות האפליקציות יש לחפש את אפליקציית "סטימצקי דגיטל" בשורת החיפוש, למצוא את האפליקציה שלנו ולהתקין אותה על המכשיר הנייד שלך - אפשר להתקין אותה על טלפונים ניידים וטאבלטים.

חשוב לשים לב: כרגע לא ניתן להוריד את אפליקציית הקריאה למחשבים ניידים או נייחים!

לאחר הורדת האפליקציה יש להירשם אליה בעזרת אותם מייל וסיסמא שאיתם נרשמת לאתר.

כעת ניתן לחזור לאתר האינטרנט על המחשב הנייח או הנייד, לבחור ספר שברצונך לקרוא וללחוץ על המחיר שלו, או על "הוסף לסל" כדי להמשיך לשוטט באתר ולרכוש ספרים דיגיטליים נוספים.

הספרים הדיגיטליים באתר מחולקים לקטגוריות על פי ז'אנרים ונושאים תגיות כדי להקל עליך למצוא בקלות את הספר הדיגיטלי שרצית לקרוא: לחיצה על שלושת הפסים המאוזנים ליד הסמל של סטימצקי בפינה הימנית העליונה של האתר תפתח את הקטגוריות השונות שמופיעות באתר - ספרי קינדל, עיון, רומנטיקה, ארוטיקה, ספרות מקור, מתח ופעולה, מד"ב ופנטזיה, נוער ועוד.

בסיום מסע הקניות האינטרנטי, יש ללחוץ על הסמל של סל הקניות בצד השמאלי העליון של המסך ולהשלים את רכישת הספרים הדיגיטליים על ידי הזנת פרטי האשראי שלך (אל דאגה - הפרטים לא נשמרים אצלנו, אבל המערכת תזהה אותך ברכישת הספר הדיגיטלי הבא שלך!).

ברכישת ספר דיגיטלי, הספר מצטרף לספרייה הדיגיטלית שלך והופך להיות שלך לתמיד - ממש כמו ספר מודפס שרכשת בחנות ספרים.

כדי לראות את הספרים הדיגיטליים שרכשת יש לחזור לאפליקציה במכשיר הנייד, לוודא שיש חיבור טוב לאינטרנט ולראות את הספר הדיגיטלי על המכשיר שלך תחת הכותרת "ספרים חדשים". כעת ניתן לפתוח את הספר הדיגיטלי ולהנות מקריאה דיגיטלית - חוויית הקריאה של העתיד!

חדש בדיגיטל

הנמכרים ביותר בדיגיטל

סגור
Loading
Go back to %1