//
מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון
ISADORA MOON GOES TO THE FAIR

ISADORA MOON GOES TO THE FAIR

  • Isadora Moon is special because she’s different. Her mum is a fairy and her dad is a vampire and she’s a bit of both. Isadora is excited for her first ever trip to the fun fair, but when she arrives it’s not quite as magical as she expected. Luckily, her cousin Mirabelle has a plan to make the fairground rides extra special. What could possibly go wrong? With irresistible pink and black artwork throughout by author/illustrator Harriet Muncaster and a totally unique heroine with an out-of-this-world family, this is a beautiful, charming, and funny series of first chapter books. Perfect for fans of Claude, Dixie O’Day, and Squishy McFluff, Isadora Moon is the ideal choice for readers who want their magic and sparkle with a bit of bite!
  • שם: ISADORA MOON GOES TO THE FAIR
  • מחבר: MUNCASTER , HARRIET
  • שפה: English
  • תחום: CHILDREN’S BOOKS
  • תת תחום: Young Readers
  • מק״ט: 021460181
קרא עוד
מחיר מוצר 44.10 ₪ מחיר רגיל 49.00 ₪
חסר זמנית עדכנו כשחוזר

זה הזמן להיות חברים!
מצטרפים למועדון סטימצקי ב 34.90 ש״ח ונהנים מיד מכל ההטבות
מתנת הצטרפות למימוש בחנות בחודש העוקב *בכפוף לתקנון שפע הנחות
ומבצעים יחודיים
הטבת יום הולדת
שווה במיוחד!
זה הזמן להיות חברים!
מצטרפים למועדון סטימצקי ב 34.90 ש״ח ונהנים מיד מכל ההטבות
מתנת הצטרפות למימוש בחנות בחודש העוקב *בכפוף לתקנון שפע הנחות
ומבצעים יחודיים
הטבת יום הולדת
שווה במיוחד!
בקשתך התקבלה
חברי מועדון נהנים מהטבות בלעדיות באתר
היי %firstname%,
כחבר/ת מועדון תוכל/י להנות מהטבות יום הולדת 10% הנחה!! כולל כפל מבצעים
הטבות מחכות לך בסל
*בכפוף לתקנון
איזה כיף שאנחנו חברים! חבר מועדון נהנה מהטבות בלעדיות
זה הזמן להיות חברים!
הצטרפו למועדון החברים של סטימצקי ותיהנו ממגון הטבות
מתנת הצטרפות למימוש בחנות בחודש העוקב *בכפוף לתקנון שפע הנחות
ומבצעים יחודיים
הטבת יום הולדת
שווה במיוחד!
זה הזמן להיות חברים!
הצטרפו למועדון החברים של סטימצקי ותיהנו ממגון הטבות
מתנת הצטרפות למימוש בחנות בחודש העוקב *בכפוף לתקנון שפע הנחות
ומבצעים יחודיים
הטבת יום הולדת
שווה במיוחד!
זה הזמן להיות חברים!
הצטרפו למועדון החברים של סטימצקי ותיהנו ממגון הטבות
מתנת הצטרפות למימוש בחנות בחודש העוקב *בכפוף לתקנון שפע הנחות
ומבצעים יחודיים
הטבת יום הולדת
שווה במיוחד!


סגור
Loading
Go back to %1