ים השלווה

ים השלווה

קטיה מיליי

"אני חיה בעולם שאין בו קסמים או ניסים. במקום שאין בו מגידי עתידות וישויות משנות צורה, לא מלאכים ולא נערים עם כוחות על־אנושיים שיבואו לעזרתי. במקום שבו אנשים מתים ומוזיקה מתפוגגת והכול דפוק. המשקל של המציאות רובץ עליי ומועך אותי כל כך, שיש ימים שאני לא מבינה איך אני עדיין מצליחה להרים את הרגליים וללכת."

***

שנתיים וחצי לאחר שעברה טרגדיה איומה שהפכה אותה לצל של הנערה שהייתה, נסטיה קשניקוב עוברת לעיר חדשה. היא נחושה להסתיר את עברה האפל ולהרחיק ממנה את כולם, אבל תוכניותיה מחזיקות מעמד זמן קצר בלבד, עד שהיא נמשכת כבחבלי קסם לאדם היחיד שמבודד לא פחות ממנה: ג'וש בנט.

הסיפור של ג'וש בנט ידוע לכולם. האנשים שאהב יותר מכול נעלמו מחייו בזה אחר זה, עד שבגיל שבע־עשרה לא נותר לו אף אדם בעולם. כעת הוא רק רוצה שיניחו לו לנפשו.

והאנשים עושים כרצונו, כי כששמך הוא מילה נרדפת למוות, הסובבים אותך נוטים להעניק לך מרחב מחיה.

פרט לנסטיה, הנערה החדשה והמסתורית שהגיעה לתיכון. היא מתחילה להופיע בביתו בשעות מוזרות ולא מסתלקת עד שהיא מצליחה לפלס לה דרך אל תוך חייו. ככל שהוא לומד להכיר אותה יותר, כך חידת אישיותה הולכת ומתעצמת בעיניו. וככל שהקשר ביניהם מעמיק והשאלות שאין להן מענה מצטברות, הוא מתחיל לתהות אם אי פעם יגלה את הסודות שהיא מסתירה – ואם הוא רוצה בכלל לגלותם.
***

ים השלווה הוא סיפור קסום ואנושי על נער בודד ועל נערה שברירית ורגישה המגלים יחדיו את כוח הריפוי של האהבה, ועל הנס שבהזדמנות שנייה.

קטיה מיליי היא בוגרת לימודי תואר בקולנוע וטלוויזיה של בית ספר לאומנויות טיש באוניברסיטת ניו יורק. היא מתגוררת בפלורידה עם משפחתה. ים השלווה הוא ספרה הראשון.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 109.00 ₪
מחיר באתר 39 .90
+ -
שם:
ים השלווה
מחבר:
קטיה מיליי
שפה:
עברית
מק"ט:
012192940
מוציא לאור/ספק:
יו ספרות שנוגעת
ביקורות
 • פנינה גלבוע 4 בפברואר 2021

  רוצו לקרוא

  ספר מדהים, שיסתובב לכם בראש הרבה אחרי שתסיימו אותו.
  הגיבורים הם תיכוניסטים עם רקע קשה, והספר מתאר את ההתגברות וההתבגרות שלהם.
  מומלץ

 • ארזו 31 ביולי 2019

  ים השלווה

  ניסיתם פעם לשבת בשקט?
  בטח לא הצלחתם להחזיק מעמד הרבה זמן...
  ומה עם משחק השקט??? גם לא..??
  זה בסדר...גם אני לא חזקה בזה...אני אוהבת לדבר..

  אצלי החברים רק מחפשים איך להשתיק אותי לפעמים, אני אוהבת לדבר..והרבה!
  לצחוק בקולי קולות, שכולם ידעו שארזו בסביבה,
  זה הפף להיות סימן היכר שלי כבר, קול גבוה וצחוק בשמיים

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?