זה שאהבתי

זה שאהבתי

מרסל מוסרי

מאז לא דיברנו. לא התקשרתי אליו, לא שלחתי הודעות, לא הסתובבתי במקומות שהוא רגיל להסתובב בהם. צרחתי מבפנים, כאב לי, כמעט מתתי. הרגשתי בפעם הראשונה את סדקיו הרעים של שברון הלב. חיי נעשו מונוטוניים: הקצבייה, הבית ובחזרה. היו לילות שבהם הרגשתי כאילו איבר נגדע מעל גופי. שכבתי במיטה, קהה ומטושטשת מכאב הפנטום, ורציתי רק שיחבק אותי שוב, שיאסוף אותי אל גופו הגדול. רציתי לשתות איתו יין, לשיר איתו בזיופים גדולים ובצחוק דביק, אבל אחיעם לא כתב לי, ושתיקתו היתה החותם הסופי: הייתי רק פרק חולף בחייו הצבעוניים.
אם יש מזל, הוא דילג על נעמי חסון. לבד, בדירה קטנה ביפו, אחרי עוד משמרת של חיתוך שניצלים בקצבייה, היא מחפשת אהבה באתרי היכרויות. העבר שלה שחור, ההווה שלה עצוב. העתיד? בלי תקווה, בלי חלום.
אבל משהו בכל זאת קורה. רגע אחד ישנה את חייה של נעמי לבלי הכר, את חייה המקצועיים ואת חיי האהבה שלה. הנה, היא מתחילה לצמוח. אבל האם היא באמת מסוגלת לכך?
זה שאהבתי הוא ספרה השלישי של מרסל מוסרי, ילידת 1990, אשת תקשורת ואושיית רשת. קדמו לו "קופסת קובות" ו"דמעות של יין".
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
83 .79 לחברי מועדון
+ -
שם:
זה שאהבתי
מחבר:
מרסל מוסרי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
010200037
מוציא לאור/ספק:
תכלת הוצאה לאור
ביקורות
 • טליה גולני 16 באפריל 2018

  להתמכר לשברון הלב

  מרסל מוסרי מפליאה לנגן על מיתרי הנשמה במילים שלה. ספר שגומעים בצמא גדול.. סיפור נוגע לב על בחורה חסרת מזל שהחיים לא מרחמים עליה וגם לא הסובבים אותה, אולי חוץ משימי הקצב. תכינו את הממחטות זה ישבור לכם את הלב ואתם רק תרצו עוד.

 • לירון 9 באפריל 2018

  הזמנתי מחכה לו בקוצר רוח!!

  זה כל כך מתבקש... כי הסיפורים הקצרים כשמם כן הם.. קצרים... קצרים מדי
  מתרגשת ומחכה לבואו!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?