מתבגרת באהבה

מתבגרת באהבה

דפנה פלר

בגיל ההתבגרות מתרחש בך משהו עוצמתי. את כבר לא ילדה ועדיין לא אישה. את נערה שיוצאת למסע כדי לגלות את עצמך. גופך מתפתח, תחושותייך מתעצמות, ראייתך את העולם משתנה. המסע יכול להיות שקט ורגוע, מתיש או מטלטל.
מתבגרת באהבה הוא ספר שילווה אותך בשנות ההתבגרות. ספר שיחזק את האמונה בעצמך ואת הביטחון בתחושות שלך. ספר שילמד אותך את סודות הגוף ויעזור לך לעשות בחירות נבונות ובריאות מתוך קשב לעצמך. שינויי הגוף, המחזור החודשי, קשר עם חברות, תכנים ברשת, בנים ובנות, דימוי גוף, מוגנות ועוד – הם חלק מהנושאים המובאים בספר זה.
* * *
אימהות ומורות, ספר זה הוא כלי שימושי ומומלץ ללמידה משותפת עם הנערה. ספר חשוב בעידן שבו מבוגרים חוששים להיות נוכחים ומכווני דרך בנושאים רגישים, בעידן שבו ישנה חשיפה עצומה לתוכן מיני דרך המסכים.
מתבגרת באהבה הוא ספר מומלץ לבנות 12 ומעלה. יש בו מידע בסיסי, ויש בו מידע המתאים לבנות הרוצות להעמיק. משובצים בו פנינים מהמקורות היהודיים והישראליים, תרגילים עם אמא, אבא וסבתא ותרגול עם הגוף. הספר כתוב ברגישות, הוא פונה לציבור מגוון וחוצה מגזרים מתוך אמונה שרוב הנערות עסוקות בנושאים דומים, וכולן ראויות להדרכה.

דפנה פלר עובדת סוציאלית, מנחה ל"מודעות לפוריות", מנחת נוער, מורים והורים לחינוך למיניות בריאה וממייסדות התחום בבתי הספר הדתיים בארץ. הספר נכתב על בסיס מפגש של דפנה פלר עם אלפי נערות ועל בסיס הקשר האוהב, החם ונטול השיפוטיות שנוצר ביניהן.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
83 .79 לחברי מועדון
+ -
שם:
מתבגרת באהבה
מחבר:
דפנה פלר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011324373
מוציא לאור/ספק:
ידיעות ספרים
ביקורות
 • נטאלי 30 באוגוסט 2020

  ממליצה בחום רב

  דפנה כותבת את הספר בצורה עדינה ומדויקת להפליא. אפילו אני (בתחילת העשור החמישי לחיי) למדתי בזכותה על גופי.
  למרות שבתי בולעת ספרים, אני זו שמקריאה לה ממנו מדי ערב (דף, שניים, שלושה) ואנו משוחחות ומבינות יחדיו את הדברים.
  בתי בת 10 ולדעתי זהו זמן מצוין להתחיל ולקרוא בו, למרות שרוב הדברים עדיין לא נוגעים לה בשלב הזה של חייה, ולכן זו הכנה נפלאה לקראת גיל ההתבגרות, השינויים הפיזיולוגיים והרגשיים ובכלל, במקום שתקבל את המידע באופן שגוי ולא מבוקר מגורמים ואמצעים אחרים.

 • מיטל 30 ביוני 2019

  ספר נפלא

  אהבתי מאוד

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?