דודי שמחה

דודי שמחה

ע. הלל

דודי שמחה / ע. הללהספר "דודי שמחה" הוא בין אחד הספרים המוכרים של הסופר הידוע - ע הלל.
תמיד טוב לחזור ולהנות מספר קלאסי . הדמות הראשית בספר לא אחר מאשר הדוד שמחה . ומכיון שברצוננו להכירו נקשיב לדברי האחין .מסתבר שכולם גרים בבאותו בית רב קומות ברח שמגר . הילד גר עם הוריו ,והדוד באחת הקומות העליונות

. מערכת חמה אוהבת מתפתחת בין הילד לדוד .ומכאן שאת דמותו של הדוד שמחה נכיר דרך עיניו של הילד .הילד מתאר את הדוד שמחה , בהמון רגש על מגרעותיו וחולשותיו .ומספר על ליבו החם והאוהב , האכפתיות , הדאגה , השמחה השופעת היוצאת מקרבו ובעיקר הנתינה . מי היה מוכן לותר על דוד שכזה? אף אחד כמובן.

וכאשר נרד ליתר הפרטים . נגלה שהדוד שמחה אוהב לשיר . שיר וצליל שולחים אנרגיה חיובית וזאת הסיבה ציטוט"
באמת , כששמחה שר זה נהדר! מחייך במרתף חיים הסנדלר ואפרים הספר מצפצף! ודן הנגר מפזם ומנסר.....וכול זה באמת נפלא ונהדר כשהדוד שמחה שר!
מלבד אהבתו למנגינות , הדוד אוהב חיות .

ולמרות שקשה לגדל בבית קומות בעלי חיים . הדוד מפתיע כול פעם מחדש ובאמתחתו ברוז ,חתלול , כלבלב וזה לא הסוף. הילד מרוצה עד לב השמים הצפיפות בבית עושה את שלה וכמובן שאמא לא מרוצה ציטוט "אולם אימי קצת נאנחת, דומם לוחשת היא ושחה: שמחה, שמחה,דודי מדוד,רק שלא תביא לנו עוד! . ומה עם הדוד שמחה האם זאת תהיה עבורו סיבה למחשבה או הפסקה בריצה אחר בעלי החיים?. ....? ומה עוד אוהב הדוד לטייל עם הילד ציטוט "במקום אותי, לגן שולח את הבקבוק ואת הסל , ואותי -איתו לוקח לעבודה ברחוב אבל פתאום אנחנו מגיעים ליפו לנמל .

וטיולים עם הדוד הם טיולים אחרים מלווים בכף אמיתי של הנאה וצחוק. יש אנשים מצחיקים ויש אנשים מבולבלים וכזה הוא הדוד מצחיק ומבולבל . ציטוט..."קצת לא נעים קצת לא נעים לי להודות שדודי {שמחה דוד }קצת מבולבל . זה באמת ,ככה די חבל אבל בתה הוא שם שתי כפיות חרדל אולם את הבשר בוחש הוא בסוכר .
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 64.00 ₪
מחיר באתר 57 .60
במחיר מיוחד לחברי מועדון
54 .72 לחברי מועדון
+ -
שם:
דודי שמחה
מחבר:
ע. הלל
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011190091
מוציא לאור/ספק:
הקיבוץ
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?