צורת המים / גיירמו דל טורו ודניאל קראוס

צורת המים / גיירמו דל טורו ודניאל קראוס

דל טורו גיירמו וקראוס דניאל

השנה היא 1962 ואלייזה אספוזיטו, אילמת מלידה ויתומה מגיל צעיר, נאבקת לשרוד בעבודתה המונוטונית כמנקה במכון לחקר החלל והאוויר בבולטימור. ללא תמיכתם של זלדה, חברתה לעבודה, וג'יילס, שכנה האוהב, היא לא היתה מחזיקה מעמד אפילו יום נוסף. ואז, ביום גורלי אחד, היא רואה משהו שלא היתה אמורה לראות: יצור אמפיבי שנלכד באמזונאס והובא למכון לצורך מחקר. היצור הוא מבעית, אך בה בעת גם מרהיב ומרתק, ואלייזה נמשכת אליו בכבלי קסם. בעזרת שפת הסימנים, השניים לומדים לתקשר ובמהרה הופכת המשיכה ההדדית לאהבה, והיצור הופך להיות הסיבה היחידה שלמענה מוכנה אלייזה לחיות.

אבל כוחות חיצוניים מתחילים לפעול. ריצ'רד סטריקלנד, החייל שלכד את הייצור, משתוקק לנתח אותו לפני שהרוסים יצליחו לגנוב אותו ולהשתמש בו לצרכיהם. לאלייזה אין ברירה אלא לסכן הכל על מנת להציל את אהוב ליבה. בעזרתם של זלדה וג'יילס, היא הוגה תכנית הצלה, אבל סטריקלנד עולה על עקבותיהם. וגם הרוסים עדיין לא אמרו את המילה האחרונה.

הבמאי בעל החזון גיירמו דל טורו והסופר המעוטר דניאל קראוס איחדו כוחות על מנת ליצור יחד את סיפור האהבה המסחרר ומעורר ההשראה שלפניכם. הם הוציאו במקביל את הספר ואת הסרט, שזכה לתהילת עולם בטקס פרסי האוסקר של 2018.

"אחת ההפתעות הגדולות ביותר בספר צורת המים היא עד כמה סיפור האהבה שבו הוא עז-רגש וצובט-לב." – Variety

"פנטזיה ויזואלית ורגשית שאין דומה לה. היא לבטח תמצא את דרכה אל ליבותיהם של כל מי שצמא למעט דמיון ואהבה." – The Holywood Reporter

הסרט זכה בארבעה פרסי אוסקר לשנת 2018, ביניהם הפרס לסרט הטוב ביותר, ובפרס אריה הזהב לסרט הטוב ביותר, פסטיבל ונציה 2018

גיירמו דל טורו הוא במאי, תסריטאי ומפיק קולנוע מקסיקני רב מוניטין. בין סרטיו הידועים "המבוך של פאן" ו"פאסיפיק רים". בשנת 2018 זכה בפרס האוסקר ובפרס גלובוס הזהב על בימוי הסרט צורת המים, שאף זכה באוסקר לסרט הטוב ביותר.

דניאל קראוס הוא סופר מעוטר שספרי הנוער והמבוגרים שלו זכו להצלחה גדולה. ספריו זכו בפרסי "אודיסאה" ו"Parent's Choice" והיו מועמדים לפרס "בראם סטוקר" היוקרתי. זהו שיתוף הפעולה השני שלו עם גיירמו דל טורו, אחרי שכתבו יחד את סדרת "ציידי הטרולים".
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
צורת המים / גיירמו דל טורו ודניאל קראוס
מחבר:
דל טורו גיירמו וקראוס דניאל
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012292188
מוציא לאור/ספק:
דני ספרים בע"מ
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?