מנותקת

מנותקת

דונה פריטאס

“אינארה הצטרפה אליי ליד החלון והניחה את ידה בסמוך לידי .אצבעותינו בדיוק באותו אורך, צבע עורנו זהה, אותו גוון לבן 4.0 כמו של כל אזרח ואזרחית בעיר. עיניה ירוקות בעוד שלי כחולות. שערה בלונדיני זוהר בעוד שלי שחור כעורב, אבל שתינו קיבלנו אותן הגדרות סטנדרטיות של גובה, משקל ויופי כללי באמצעות אפליקציות מיוחדות. האפליקציות סיפקו את כל הגיוון שאדם עשוי לרצות.”
עולם האפליקציות הוא עולם וירטואלי נוצץ המיועד לעשירים בלבד, שבו הקיום הוא אפליקציה, האוכל הוא אפליקציה, הבגדים, הבתים... סקאילר קרוז, אזרחית וירטואלית בעולם האפליקציות, מוקפת לכאורה בכל מה שחלמה עליו אי פעם, אבל חשה לא שייכת. הגוף הפיזי שלה ושל שאר אזרחי עולמה נמצא בעולם האמיתי, הגווע, בו חיים העניים.
כשהגבול בין שני העולמות נסגר והמעבר ביניהם נאסר, מחליטה סקאי להתנתק מעולם האפליקציות. היא חוזרת לעולם האמיתי כדי לגלות שם מציאות אפלה ומסוכנת וניצבת בפני כוחות המאיימים על חייה – הווירטואליים והפיזיים, כשהאדם היחיד שעליו היא יכולה לסמוך הוא היא עצמה.
מנותקת הוא רומן נועז וחדשני, בעל קצב מסחרר, המקשר בין המציאות הטכנולוגית והווירטואלית, לבין התלות הגוברת והולכת של האנושות בה. ספר ראשון בטרילוגיית המדע הבדיוני “בין העולמות”.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
מנותקת
מחבר:
דונה פריטאס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
014561304
מוציא לאור/ספק:
קוראים
ביקורות
  • אלי כהן 3 בנובמבר 2018

    מעניין

    ספר רציף זורם עם גישה מעניינת

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?