מדריך הטרמפיסט לגלקסיה מהד' חדשה

מדריך הטרמפיסט לגלקסיה מהד' חדשה

דאגלס אדמס

מדריך הטרמפיסט לגלקסיה מהד' חדשה / אדמס דאגלס"אנשי כדור הארץ, שימו לב בבקשה. כאן פּרוֹסטֶטניק ווֹגוֹן יֶלטץ מהמועצה הגלקטית לתכנון העל-חלל. תוכניות הפיתוח לאזורי הספר של הגלקסיה מצריכות סלילת דרך אקספרס על-חללית, שתעבור דרך מערכת הכוכב שלכם. למרבה הצער, הפלנטה שלכם היא אחת מאלה שנועדו להריסה. התהליך יארך מעט פחות משתי דקות, במושגים הארציים שלכם. תודה."


המחדל בתכנון פָּתח פֶּתח לסדרת מסעותיו של ארתור דֶנט מחוץ לכדור הארץ, בסיועם של חברו החוצן פורד פּרֶפֶקט, אהובתו הארצנית טריליאן, וכמובן, מדריך הטרמפיסט לגלקסיה - הספר האלקטרוני שבלעדיו אין לסייר ביקום ועל כריכתו חרותות המלים "בלי פאניקה". מדריך הטרמפיסט לגלקסיה, הראשון בסדרת ספרי המדע הבדיוני שהיתה לקלאסיקה עולמית, הוא ספר מטורף על קִצו של העולם שלנו, על הימים המתוקים שבאו אחריו, על היקום ועל מגבת. או: מדוע היקום בטוח הרבה יותר כשיש לך מגבת.


מדריך הטרמפיסט לגלקסיה נולד בסדרת תסכיתי רדיו של הבי-בי-סי, וראה אור לראשונה ב-1979. מאז לא פסק להיות רב-מכר בינלאומי, ועובד גם לטלוויזיה ולקולנוע. הסדרה כולה הקנתה תהילת עולם לדאגלס אדמס, שהלך לעולמו ב-2001. כל ספרי הסדרה ראו אור בעברית בהוצאת כתר ורואים אור עתה בהוצאה מחודשת.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
מדריך הטרמפיסט לגלקסיה מהד' חדשה
מחבר:
דאגלס אדמס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
010072827
מוציא לאור/ספק:
כתר
ביקורות
  • מרטינה 14 ביוני 2019

    ספר ממכר

    מצחיק,שנון,כייפי לקריאה במילה אחת ממכר!

  • נעמה 3 במאי 2017

    ספר מכונן, וגם מצחיק בטירוף

    ע"מ לקבל את האפקט המלא יש לקרוא בסביבות גיל 13-16

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?