מודל עשיית הטוב

מודל עשיית הטוב

שרי אריסון

"מודל עשיית הטוב מבוסס על אמת איתנה: שההגדרה שלנו להצלחה חייבת לכלול רווחה, לא רק של יחידים אלא במקום העבודה."
אריאנה הפינגטון
"הדוגמה של שרי אריסון לנקיטת אחריות מוסרית בעסקים היא דבר שאנו רוצים לשתף עם הסטודנטים שלנו כאשר הם מתחילים את השלב הבא בחייהם. החזון שלנו לבוגרינו הוא שיהיו לאזרחים מעורבים ואתיים, המחויבים לבנות עולם צודק, חופשי ומשגשג. עבודתה של שרי מראה כיצד אפשר להשיג זאת."
ד"ר אנחל קבררה, נשיא אוניברסיטת ג'ורג' מייסון
"ספרה של שרי אריסון מדגים כיצד מנהיגים עסקיים נאורים, המשלבים בליבת העסקים שלהם ערכים כלכליים, חברתיים ותרבותיים חיוביים — יכולים לשנות את העולם."
ד"ר ראקש קורנה, בית הספר למנהל עסקים, הרווארד
כעת יש הוכחה שעסקים ופילנתרופיה הם פלטפורמה משמעותית ליצירת שינוי חיובי.
כבר יותר משלושה עשורים מובילה אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון פעילות ענפה בתחומי הפילנתרופיה והעסקים, ומדגימה כיצד למנהיגים עסקיים יש כוח ליצור שינוי חיובי בעולם, תוך כדי דאגה לרווחיות.
מודל עשיית הטוב הינו מדריך מעשי למימוש עשיית הטוב בעסק שלך. זוהי גם קריאה לפעולה עבור בעלי עסקים, מנהיגים ועובדים בכל התחומים בעולם כולו, להפוך לסוכני שינוי. את המודל העסקי הערכי שפיתחה שרי אריסון ניתן להטמיע בקלות בכל ארגון וחברה עסקית, וספר זה מציג שלל דוגמאות ליישום ולהטמעה של ערכים בעסקים.
הגיעה השעה להפיח רוח חדשה בעסקים מודרניים, לטובת האנושות כולה. תנו גם אתם למודל עשיית הטוב לפקוח את עיניכם ולהפוך לזרז לשינוי ארגוני וערכי חיובי.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 65.00 ₪
מחיר באתר 58 .50
+ -
שם:
מודל עשיית הטוב
מחבר:
שרי אריסון
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011373750
מוציא לאור/ספק:
כנרת זמורה ביתן
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?