כשהגלים מתחזקים

כשהגלים מתחזקים

שרון צוהר

הוא מפקד במסלול הקשה ביותר בצבא. היא עומדת לעשות היסטוריה ולהיות האישה הראשונה בשייטת. לילה אחד של שכרון חושים עומד לשנות את הכול.
הראל שי הוא קצין ביחידת העילית של צה״ל- השייטת, שבשם הקדמה והשוויון בין המינים, נאלץ בעל כורחו לקבל ליחידה אישה, ולא סתם אישה- קצינה בדרגתו שהוצנחה מלמעלה בפקודת הרמטכ״ל. היא אולי קצינה, אבל לא כשהיא מוצבת בצוות שלו- כאן היא חוגרת פשוטה, כמו כל החיילים. היחידה הזו התנהלה על טהרת הטסטוסטרון עוד בימים בהם אביו פיקד עליה, והיא תישאר כך גם עכשיו. הוא יעשה הכול כדי להוכיח לה שביחידה הזאת אין מקום לבחורות.
מורן סתיו נלחמה במשך כל שירותה הצבאי עד שהשיגה פריצת דרך וניתנה לה ההזדמנות להצטרף למסלול ההכשרה של הקומנדו הימי. על אף שאינה זוכה לתמיכה מגורמי הצבא או ממשפחתה היא נחושה להצליח במקום בו אף אחד לא נתן לה סיכוי, נחושה להוכיח לסגן הראל שי, למפקד השייטת וגם לאביה, שאישה יכולה לצלוח את המסלול הצבאי הקשה ביותר שיש.
המצב, המורכב מלכתחילה, עומד להסתבך אפילו יותר, ולהציב בפניהם רף חדש של קשיים ושל התמודדויות. ביחידה בה הדגש הוא על קור רוח ועל מקצועיות אין מקום לרגש.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
כשהגלים מתחזקים
מחבר:
שרון צוהר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011051081
מוציא לאור/ספק:
ביבוקס אדל/יהלומים
ביקורות
 • קרן 22 ביולי 2017

  מעולה!

  ספר מדהים, חובת קריאה לדעתי.

 • אילנית 17 באפריל 2017

  אילנית

  את הספר "כהשגלים מתחזקים" קראתי כבר 3 פעמים...פשוט כי אני לא מצליחה להתנתק ממנו...מהם...חוזרת שוב להראל ומורן. ספר מדהים! מלא בעוצמה, רגש, כוח...הכי כחול לבן. אנחנו נופלות בקלות לרומנים וגיבורים שמעבר לים...אבל כאן, זה שלנו, זה בבית, במגרש הביתי שלנו.
  אני מעריצה אדירה של מורן, דמות נשית חזקה, אסרטיבית, לוחמת אמיתית. מאוהבת קשות בהראל...אבל זו לא חוכמה.
  מומלץ בחווווום!!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?