הרי קולורדו 1 ההימור

הרי קולורדו 1 ההימור

קריסטן אשלי

קריסטן אשלי, 'מלכת הקראק' של הרומנים, ברומן על הזדמנות שנייה לאהבה.


נינה שרידן זקוקה נואשות לפסק זמן. היא צריכה רגע שקט כדי לבחון את החיים שלה, ובייחוד את האירוסים שלה לגבר שלא מצליח לזכור איך היא אוהבת לשתות קפה. היא חשבה שאם תטוס מאנגליה להרי קולורדו שבקצה השני של העולם היא תצליח במשימה. אבל כשהיא מגיעה לבקתה ומוצאת שהיא אינה לבד שם כלל, מסתבר לה שלחיים תכניות משל עצמם, ושום דבר כבר לא יהיה כשהיה.
הבעלים של הבקתה – הולדן "מקס" מקסוול מופתע לחלוטין מהיפיפה שהופיעה פתאום על סף דלתו. ואז היא גם חולה ומקס מבלה ימים בטיפול בה. מקס, גבר השומר בקנאות על פרטיותו, וליבו שבור וחסום, מוצא עצמו נמשך לאישה הדעתנית שנקלעה לחייו. מהר מאוד המשיכה בין השניים הופכת לבלתי ניתנת להתעלמות. אבל סודות מהעבר שצפים מאיימים להרוס את הסיכוי לאהבה, שמצאו שתי נשמות פצועות.
אהבה היא ההימור הגדול מכולם....
מה יש בהם בספרים של קריסטן אשלי שמותיר בך תחושה של חמימות והתרגשות? הם פשוט חודרים ללב ומייצרים חיבור כל כך עמוק לכל אחת מהדמויות. אני מאוהבת בכתיבה שלה!
-- Aestas Book Blog


קריסטין אשלי היא סופרת של רבי מכר רבים. היא כותבת על נשים אמיתיות, המוצאות את כוחן דווקא ולמול האתגר הקשה מכולם – האהבה. והיא עושה זאת ללא מתחרים. זהו ספרה השני של אשלי בעברית. הצוואה, ספרה הראשון שיצא בעברית, הפך לרב מכר היסטרי. ההימור הוא הספר הראשון בסדרה המצליחה – הרי קולורדו.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 106.00 ₪
מחיר באתר 95 .40
+ -
שם:
הרי קולורדו 1 ההימור
מחבר:
קריסטן אשלי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
017510034
מוציא לאור/ספק:
אהבות
ביקורות
  • אורנה 22 בינואר 2019

    ספר חמוד אבל נמרח ונמרח , כל פעם דמות חדשה נכנסת .....

    נראה כאילו שהיא לא ידעה איך למתוח את הסיפור וכל פעם יש שינוי בעלילה ועוד דמות שנכנסת לסיפור ומשנה את הענינינים . באיזה שלב זה קצת מעצבן

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?