המועמדת 4 היורשת

המועמדת 4 היורשת

קיארה קאס

7 דקות בלבד קבעו שהנסיכה אִידְלֵיין היא יורשת העצר של אִילֵיאָה. 7 דקות שמפרידות בינה לבין התאום שלה, אָרֶן.

החיים כנסיכה בת 18 היו יכולים להיות מושלמים: יש לה הורים נהדרים, המלך מקסון והמלכה אמריקה שמכשירים אותה למלוכה; יש לה שלושה אחים, כולל אָרֶן, שהוא גם חבר הנפש שלה; יש לה תחביב שאותו היא מטפחת באהבה: עיצוב שמלות; ובכלל יש לה כל מה שארמון מלוכה יכול להציע לנערה מקסימה בשיא פריחתה.

עד שהכול משתבש. אל הארמון מגיעים דיווחים על תסיסות ומהומות ברחבי הממלכה, והוריה של אִידְלֵיין מבקשים ממנה דבר אחד קטן כדי להעלות את המורל הלאומי: לקיים תהליך בחירה שבו יתמודדו 35 גברים צעירים על לבה ויזכו בידה.

בדיוק כמו התחרות שבה זכתה אמריקה במקסון לפני 20 שנה, אבל הפוך.

לאִידְלֵיין יש הרבה תוכניות בחיים, אבל חתונה אינה אחת מהן, והיא תעשה הכול כדי לשבש את התהליך.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
83 .79 לחברי מועדון
+ -
שם:
המועמדת 4 היורשת
מחבר:
קיארה קאס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011323795
מוציא לאור/ספק:
משכל הוצאה לאור
ביקורות
 • רומנטיקנית 31 במאי 2017

  ואוו!

  ספר מהמם,מושלם ומדהים.
  בחיים לא נהנתי מספר ככה!

 • עדי גור 15 בפברואר 2017

  ספר מרגש

  בהתחלה, לא ידעתי אם לקנות או לא. הכריכה של הספר משכה אותי, אבל אני לא אחת שתרוץ לקרוא על 'בחירות של בנים ונשים'. אך הקשבתי ללבי, ידעתי שזה ספר ששונה לחלוטין מסתם בחירה של נשים. הלכתי וקניתי אותו, ואני לא מתחרטת. עד עכשיו, כל רגע נתון אשר בו משעמם לי ואין לי ספר לקרוא, אני פותחת את הספר הזה ומתחילה מההתחלה. אני מזילה דמעות בכל פעם מחדש יחד עם כל הדמויות, אני מתאבלת, שמחה, כועסת ועצובה ביחד עם אמריקה (גיבורת הסיפור). אם אתם מתחברים לרומנטיקה ולספרים אשר לא מציאותיים ולא באו מהמוח-אלא מהלב-תקנו את הספר הזה. הוא הספר שאליו הכי התחברתי אי פעם. קראתי את כל סדרת הספרים. אני אומרת לכם, כיף להזיל דמעות של אושר ועצב בו זמנית יחד איתם. אני לא יודעת איך להסביר...הספר הזה, לפעמים גורם לי להרגיש כאילו אני לא על הקרקע, שאני מרחפת. כאילו אני נשאבת לתוך ממלכת איליאה, ואני לא ילדה מתלהבת שקוראת ספר, אלא אני בתוך הספר. כאילו אין עולם מציאותי בחוץ,שרק מחכה לרגע שאגמור את הספר, כדי שאוכל לחזור לחיי הריאליים-אלא כאילו אני בתוך הממלכה. אם אתם רוצים להישאב לספר,להתמכר לדמויות,להזיל דמעות של אושר ועצב ביחד עם הדמיות-סדרת הספרים הזאת היא התשובה. זה הוא ספר שלא אשכח בחיים. שתמיד יישב על המדף מלא בספרים שלי. וקיארה קאס, הסופרת, תמיד תיהיה הגיבורה שלי. אז..זהו בעצם. וכל מילה שאמרתי-התכוונתי אליה. הספר הזה מהפנט ומדהים. ממליצה מאודדדד.

 • ענבר יחזקאל 24 בינואר 2017

  ספר מהממם, ממולצץ

  אם אתם קונים אץ ספר זה תקנו גם את הסדרה הסדרה ממולצץ בחום!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?