קרב מגע תורת ההגנה הישראלית

קרב מגע תורת ההגנה הישראלית

קובי ליכטנשטיין

הסיפור מתחיל בשנת 1942 , אימי ליכטנפלד, אבי הקרב מגע הישראלי (צבאי), מגיע לארץ ישראל (פלשתינה א"י דאז), אימי מתחיל את דרכו באימון ולימוד הקרב מגע את אנשי הפלמ"ח והפלי"ם, ועם גיוסו לצה"ל מאמן יחידות נבחרות ומטמיע את תורתו, כך מתחיל עידן חדש, שלימים ישנה תפיסת עולם בכל הקשור להגנה עצמית.
בשנת 1968 , בהיותו בן שלוש שנים, פוגש מחבר הספר מאסטר קובי את אימי ליכטנפלד במכון שהקים אימי בתל אביב ברחוב פינסקר מס׳ 27 , ושם החל גם את אימוניו בקרב מגע. הייתה זו תחילת דרכו, ומכאן ואילך מקדיש מאסטר קובי את חייו ללימוד ולמידת השיטה. בשנת 1990 , יחד עם אימי, מחליט מאסטר קובי לצאת ולהפיץ את תורת הקרב מגע באמריקה הלטינית. הוא מתיישב בריו דה ז׳נירו בברזיל, ומשם חולש ומפקח על לימוד התורה בכל היבשת.
מאסטר קובי הוא נשיא הפדרציה הדרום אמריקאית לקרב מגע, המונה אלפי תלמידים, ומאמן יחידות עילית של כוחות הביטחון בכל יבשת דרום אמריקה, ביניהם יחידות הלוחמה בטרור של המשחקים האולימפיים בריו 2016 ויחידת האבטחה הנשיאותית של ברזיל. בכל מקום שהוא מאמן מתנוסס דגל ישראל ופרקים, המספרים את תולדות המדינה ומעשי הגבורה של העם היהודי לדורותיו, שהם חלק בלתי נפרד מלימוד השיטה.
כתיבת ספר זה נועדה להנציח את דרכו, זכרו ופועלו של אימי ליכטנפלד ז"ל, איש עניו וצנוע. בספר ימצא הקורא תשובות למצבי תקיפה, שיתכן ועד היום היו עבורו חסרי סיכוי, שכן נזכור כי בהגנה עצמית לא קיים הבלתי אפשרי.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 78.00 ₪
מחיר באתר 70 .20
+ -
שם:
קרב מגע תורת ההגנה הישראלית
מחבר:
קובי ליכטנשטיין
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011051890
מוציא לאור/ספק:
אוריון
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?