הכתר

קאס קיארה

הכתר


רק שישה מחזרים –העילית– נשארו בתחרות על ליבה של הנסיכה אידליין.

כל אחד מהם הוא עולם ומלואו. קייל המוכשר והמרדן, הנרי טוב הלב שאינו דובר כמעט מילה באנגלית עם בן לוויתו, אריק המתורגמן, הייל המסור, איאן, גאנר ופוקס. כולם אביריים, כולם מקסימים. בנוסף, רומז גם מאריד, נצר למשפחת איליאה, על רצונו לזכות בליבה של אידליין.

נדמה שאידליין נותרה לשאת לבד בעול הבחירה. אמה, המלכה אמריקה, עברה התקף לב ואביה, המלך מקסון סועד אותה במסירות. אחיה התאום ארן עזב את הארמון כדי להינשא לבחירת ליבו הנסיכה הצרפתיה, קמיל.


מנסיכה צעירה, עיקשת ומפונקת הופכת אידלייןלאישה צעירה ומרשימה שעול הממלכה על כתפיה.איזה בן זוג ישתלב באופן הטוב ביותר בחייה החדשים, העמוסים במחויבויות? כיצד תדע מתי נכון לנהוג ברכות וברגישות ומתי להקשיח את ליבה אל מול יריביה?
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
83 .79 לחברי מועדון
+ -
  • הדס 16 ביולי 2017

    מושלם

    מושלם

  • מאיה 15 במאי 2017

    המשך שמרגיע אך לא מספק

    הספר היה מעולה והמשיך בקלילות את המשך הסדרה, האמת שהספר הזה היה יותר טוב מזה שלפניו - ״היורשת״ שהציג את אידליין כאנוכית קטנה ומפונקת בעלת ביטחון עצמי גבוה מדי שבא עם יהירות. בספר הזה הראו לנו את אידליין האמיתית בעלת חוסר הביטחון, אידליין היותר אנושית. הספר התחיל טוב ובאמת קשה מאוד היה לעזוב אותו כשאת מתחילה. הוא רץ לו לכל אורך העלילה הקצרה למדי. מה שעצבן אותי ועוד מיטב קוראים בספר היה בחירתה הסופית של אידליין, כדי לא לעשות קלקלן (ספויילר) לכם אני לא אספר במי אידליין בחרה. אך רק אגיד שהפעם קיארה לקחה את ההפתעה צעד אחד קדימה. היא לא היטיבה בלתאר לנו את הדמות, לגרום לנו לאהוב את הדמות ואולי שיהיו יותר פגישות בינה לבין אידליין, שלפחות תהיה לה סיבה להתאהב בו מבין כל המתמודדים. אבל לא. כזהו אפקט ההפתעה. ועוד לאחר שכולנו בטחנו ואהבנו את קייל מהרגע הראשון. עלילה מסחררת אבל הסוף לא היה מספק ואף מאכזב. ניתן לזקוף לזכות הספר כי מנה בין היתר שוויון בין נשים לגברים ואף יציאה מהארון של שתיים מן הדמויות !! (ללא ספויילר כמובן). אהבתי המון מן הספר ואני לא מצטערת שרכשתי אותו למרות מחירו הגבוה יחסית לספר קצר שכזה. הסוף תיסכל אותי ולקח לי זמן לחשוב עליו, אך לבסוף נהייתי מאושרת ביחד עם אידליין,למרות שציפיתי בסוף לעוד קטעים ולאפילוג שיחשוף יותר. מחכה לספר הבא שלעולם לא יבוא.. הנאה רצופה. אם התחלתם כבר את הסדרה תהיו חייבים לקנות את ספר ההמשך.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?

שם:
הכתר
מחבר:
קאס קיארה
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011323905
מוציא לאור/ספק:
משכל הוצאה לאור