ריקוד הדבורה

ריקוד הדבורה

צביקה מנולוביץ

"...פאתי העיר רמאללה לפניהם, המסגד הראשי נראה בסוף הרחוב. מסביב המולת כלי רכב והולכי רגל כבכל עיר גדולה בעולם. נועם דרך את חושיו אך לא זיהה כל סכנה. בסוף הרחוב נעמדה הקרייזלר הלבנה בטור מכוניות, רמזור אחד טרם הכניסה לכיכר. כעת המבטים כבר שרפו להם בגב.
אור הרמזור התחלף. פנייה, שמאלה, פנייה נוספת, ו... הם איבדו לגמרי את הכיוון. בלית ברירה הגביר נועם את מהירות הנסיעה ובהתאמה עלה גם קצב פעימות הלב. אגלי זיעה קטנים החלו צצים על מצחם. 'דווקא עיר יפה' מלמל, נהנה לשמוע את רעמי צחוקו של יוחנן..."

כך, בכמה שורות חדות וחודרות מתאר צביקה מנולוביץ, מחבר ריקוד הדבורה, את תחילתו של מבצע נוסף שבו השתתף במסגרת תפקידו כחוקר ואיש מודיעין.
ריקוד הדבורה – ריקודה הפתלתל של דבורת הדבש שבאמצעותו היא משתפת את הדבורים האחרות במידע מודיעיני על אודות כיוונו של צוף הפרחים המיוחל – הוא למעשה ריקוד חייו המטלטל והסוחף של המחבר: החל מימיו הראשונים בעולם החקירות והמודיעין, דרך מבצעים מורכבים (שחלקם פורסמו באמצעי התקשורת בישראל, למשל, פרשיות "הרב הנוכל"; "הפדרציה הישראלית לתקליטים"; "הסוס הטרויאני" ועוד) בהיותו בעליה של חברת מודיעין, וכלה בימים שבהם חצה את הגבול ומצא עצמו נאבק על חייו מול הממסד, אז הושלך למרתפי בית המעצר.
ריקוד הדבורה – אינו עלילה בלשית רגילה שמתמקדת בפעילויות מיוחדות אשר נלקחו מעולם הצללים, אלא מסע אמיץ וחשוף אל נבכי נפשו של המחבר; מסע המצליח לשלב בין המסתורין והשפה הצינית הקשה האופייניים לעולם החשאי, לבין מצבה של המדינה המשולב במצבה של הקבוצה "האדומה" הנערצת על הכותב.
ריקוד הדבורה – הינו ללא ספק ספר אחר ושונה שלא יכול להותיר את הקורא משקיף מהצד...


ריקוד הדבורה – הוא ספר ביכוריו של צביקה מנולוביץ, אביהם של נועה ושל עמית, ובעליה של חברה פרטית המתמחה בניהול פרויקטים בינלאומיים בנושאי מודיעין וחקירות.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 118.00 ₪
מחיר באתר 106 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
100 .89 לחברי מועדון
+ -
שם:
ריקוד הדבורה
מחבר:
צביקה מנולוביץ
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
010140644
מוציא לאור/ספק:
סטימצקי
ביקורות
  • דני בוברוב 11 בספטמבר 2019

    ספר מרתק

    קראתי את הספר ופשוט הצטערתי שהוא נגמר

  • חובב מתח.. 8 בספטמבר 2019

    ספר מרתק

    לבנתיים לא סיימתי עדיין חמישית מן הספר, ואני יכול להגיד שבינתיים.. זה הספר מדהים בכל קנה מידה אפשרי..

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?