ירושת החוב 1

ירושת החוב 1

פפר וינטרס

"הספר הזה גרם לי להנגאובר רציני. רשמית, פפר וינטרס היא הגיבורה שלי! נשאבתי לעולמם של ניילה וג׳תרו ומצאתי את עצמי נמשכת לג'תרו באופן לא מוסרי. כל מה שאני יכולה לומר הוא: אם אתם נהנים למתוח את הגבולות, אם אתם נמשכים אל הצד האפל, זהו הסיפור עבורכם."
אלית'ה רומיג – מחברת סדרת השלכות
***
"זהו ספר קצבי, מסעיר וסקסי. הוא מתחיל באופן מעורפל, אבל כל דף שהופכים שואב אותנו פנימה עמוק יותר, ופעם אחר פעם אנחנו מוצאים את עצמנו מופתעים. העלילה פרושה בחוכמה, ואי־אפשר להפסיק לתהות לכל אורכה מה כבר קרה, ומה עוד עומד לקרות."
איימי ג'נינגס – מפיקת כנסי RARE באירופה
***
"את שייכת לי. יש בידי מסמך, חוזה שלא ניתן להפרה, המוכיח שאת בבעלותי עד שתפרעי את החובות של משפחתך."
משפחתה של ניילה וויבר שקועה בחוב עמוק ואפל. כבת הבכורה, חייה הובטחו לבן הבכור של משפחת הוק כתשלום על חטאי אבות אבותיה. ימי הביניים אומנם הסתיימו מזמן, אבל החובות מעולם לא נפרעו ולה אין ברירה, אלא להקריב את עצמה.
היא מאבדת את חירותה.
ג'תרו הוק מקבל את ניילה בירושה ליום הולדתו העשרים ותשעה. חייה נתונים בידו עד שתפדה את החוב בן מאות השנים. הוא יכול לעשות בה כרצונו – אין דבר הנחשב מחוץ לתחום – והיא חייבת לציית לו.
אין חוקים.
אין מגבלות.
רק תשלומים.
ברומן מטלטל ובלתי צפוי, מחברת רבי־המכר פפר וינטרס מציגה בפנינו עלילה מסעירה וגיבורים מסוג אחר: גבר אפל ורב עוצמה, ומולו אישה שלכאורה נשלטת, אבל בעצם מגלה בתוכה כוחות נפש עצומים.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 96.00 ₪
מחיר באתר 86 .40
+ -
שם:
ירושת החוב 1
מחבר:
פפר וינטרס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011051622
מוציא לאור/ספק:
יו ספרות שנוגעת
ביקורות
  • חני 30 ביולי 2019

    סדרת ירושת החוב

    החיים שלי מתחלקים לשניים, לפני קריאת הסדרה ולאחריה. סדרת ספרים מדהימה!!! כל מה שארשום לא יתאר את ההרגשה אז רוצו לקרוא! לאוהבי אופל

  • עדי נבות 6 בנובמבר 2018

    סדרת ספרים נדירה

    הסדרה הכי טובה שקראתי זה זמן רב!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?