לא בא בחשבון

לא בא בחשבון

פנינה אריאל

לא בא בחשבון / אריאל פנינהנועם, תלמיד כיתה ד', בטוח שהוא הילד הכי דפוק בכיתה. הוא פשוט לא מצליח לראות את התשובות שיתר הילדים רואים ושהמורים רוצים לשמוע.
בעוד הוריו מתלבטים לגבי הצורך שלו באבחון, ובעוד הוא ממשיך להיכשל במבחנים למרות העזרה האינטנסיבית של אמו, מסתבך נועם בפרשיית היעלמות כספים מקופת הכיתה שבאחריותו.


אחותו הדס שסובלת מהפרעות אכילה, מחשבת את הקלוריות בצלחות של כולם ויוצאת בסתר לריצות. נועם מוצא עצמו בעל כורחו שותף לסודה.
נועם הוא ילד חמוד, מלא רעיונות ואכפתי, שלא תמיד מבין את פשר הדברים שהוא רואה. מגובה עיניו אנו מתוודעים לסביבתו, לחבריו ולבני משפחתו, כמו גם לבעיותיו הלימודיות והחברתיות, ועוקבים במתח אחר הסתבכות העניינים בחייו ובחיי אחותו עד להיחלצותם מהבוץ.


במקרה של אחותו האנורקטית זה כמעט מסתיים במוות. במקרה שלו זה מסתיים בלכידת גנב ובאופק חדש שנפתח, לא מעט בזכות מורה מחליף חכם שעוזר להוריו להשתחרר מכמה תפיסות סטריאוטיפיות.


פנינה אריאל, אימא לארבע בנות ובן, מתגוררת בישוב הדתי דולב ועוסקת בחינוך, הוראה וכתיבה. זהו ספרה השלישי לנוער. קדמו לו הספרים: "מטבעות הכפר הנסתר", "שים פס רחב".
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 78.00 ₪
מחיר באתר 70 .20
+ -
שם:
לא בא בחשבון
מחבר:
פנינה אריאל
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011521719
מוציא לאור/ספק:
פועלים
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?