אנה פרנק היומן הגרפי         קומיקס שואה

אנה פרנק היומן הגרפי קומיקס שואה

פולמן ארי ופולונסקי דוד

יומנה‭ ‬של‭ ‬אנה‭ ‬פרנק‭ ‬הוא‭ ‬אחד‭ ‬הספרים‭ ‬הנקראים‭ ‬ביותר‭ ‬בעולם‭. ‬הוא‭ ‬זכה‭ ‬לאינספור‭ ‬גרסאות‭ ‬בכל‭ ‬פורמט‭ ‬אפשרי‭:‬‭ ‬קולנוע‭, ‬טלוויזיה‭, ‬תיאטרון‭ ‬ואמנות‭ ‬חזותית‭. ‬עכשיו‭ ‬הוא‭ ‬רואה‭ ‬אור‭ ‬בעיבוד‭ ‬ליומן‭ ‬גרפי‭, ‬היחיד‭ ‬שאושר‭ ‬בידי‭ ‬קרן‭ ‬אנה‭ ‬פרנק‭. ‬מופקדים‭ ‬עליו‭ ‬שניים‭ ‬מבכירי‭ ‬היוצרים‭ ‬בארץ‭ ‬‮–‬‭ ‬ארי‭ ‬פולמן‭, ‬שהקפיד‭ ‬לשמר‭ ‬את‭ ‬קולה‭ ‬הנועז‭ ‬ומלא‭ ‬ההומור‭ ‬של‭ ‬אנה‭, ‬ודוד‭ ‬פולונסקי‭, ‬שתירגם‭ ‬אותו‭ ‬לאינספור‭ ‬דימויים‭ ‬מופלאים‭ ‬המבטאים‭ ‬את‭ ‬תעצומות‭ ‬הנפש‭ ‬של‭ ‬אנה‭ ‬ואת‭ ‬עולמה‭ ‬הפנימי‭ ‬העשיר‭.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 86.00 ₪
מחיר באתר 49 .00
+ -
שם:
אנה פרנק היומן הגרפי קומיקס שואה
מחבר:
פולמן ארי ופולונסקי דוד
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011374094
מוציא לאור/ספק:
כנרת זמורה ביתן
ביקורות
 • יפתח 9 באפריל 2021

  ספר מרתק ומעניין

  מהנה מאוד לקרוא אותו שוב ושוב, ספר מהמם פשוט

 • רעות מיכאליאן 5 בדצמבר 2018

  מוש

  מחכה להמשך

 • רותי 10 ביולי 2018

  רעיון מבריק והפקה מעולה

  הספר שומר על רוח היומן המקורי, ועברתי איתו חוויה לא פחותה בעוצמתה כשעיינתי עכשיו ביומן הגרפי, מאשר זו שעברתי לפני שנים כילדה בת 11.
  האיורים לא פחות ממופלאים, נותנים ממד נוסף לטקסט, וממחישים, בצד לבטי הנערה הסגורה בבית האחורי, והדרמה הטרגית שממתינה מעבר לדלת, גם את ההומור בדרך בה הביטה על האנשים שסביבה. הטיפוגרפיה נבונה ומדויקת, העריכה הלשונית משובחת (חוץ משגיאה גסה בעמ׳ 150 שם נכתב ״הכלת חוקי הגזע״ במקום ״החלת״), וכמוה גם העריכה הגרפית.
  דבר אחד הפריע לי מאוד (עד כדי כך שלא קניתי כמה עותקים למתנות) - ההוצאה/ביה״ד (זמורה ביתן דביר), מיהרה להעביר את הדפים המודפסים לכריכייה לפני שהתייבשו סופית, וכך יש לא מעט כתמי לכלוך של צבעים בעמודים שונים, במידה הפוגעת באסתטיות ובניקיון (עמודים 3, 14, 106, 150 - מדגם מקרי ונבדקו כ־10 ספרים). כמו כן נעלמו בעמודים רבים מספרי העמודים ללא סיבה נראית לעין.

 • ריקרדו לפין 8 במאי 2018

  לא קומיקס, רומן גרפי

  דבר נוסף שכדאי לדייק, הספר הוא קומיקס. יש כבר שנים רבות ז'נר "רומן גרפי" שמבדיל מקומיקס בגלל תכנים ספרותיים למרות שכולו מאויר. הראשון שפרץ דרך היה גם בנושא שואה, "מאוס" של ספיגלמן, והיה רעידת אדמה: תיעוד של ניצול שואה בסגנון של קומיקס. כבר ספרים רבים הופיעו בארץ ובעולם בסגנון הגרפי החדש, ומקרה של הספר הנפלא זה, קרן אנה פרנק הזמינו מארי פולמן "להפוך" את היומן ליומן גרפי.

 • ריקרדו לפין 8 במאי 2018

  יצירת מופת

  אני בן 57, קראתי לפני הרבה זמן את היומן ועכשיו לא ירד העניין והיתה התרגשות כמו בספר הכתוב לפני כמה עשורים. הספר הוא לא סתם "רב-מכר" לאורך עשורים, מדורג במקום ראשון בהרבה מקומות בעולם כספר הכי מומלץ למתבגרים ונוער. יש לו תכנים אוניברסליים. הצוות פולמן/ פולונסקי עשה עבודה מדהימה, גם בבחירה של קטעים בלי לפגוע בספר המקורי וגם באיורים. יצירת מופת מתאים לנוער ובוגרים גם יחד.

 • מישהי 16 באפריל 2018

  מדהים

  ספר מדהים אני בת 11 תולעת ספרים ולמרות שכבר קראתי את היומן האמיתי שלה(לא גרפי) אז ידעתי את העלילה אבל זה עדיין היה מעניין הציורים מהממים הקומיקס ברור אין מה לומר ספר מושלם

 • גדי יצחקי 10 באפריל 2018

  ספר מרתק

  ספר מאוד נחמד ויפה שמתאר ממבטה של ילדה על השואה

 • נטע ינאי 15 בנובמבר 2017

  מעולה הרעיון לגבי הספר -אנה פרנקחשוב מאד שילדי

  חשוב מאד שילדי והמבוגרים יבינו ויזדהו תוך קריאה, מה קרה לעמנו בשואה( בעיניה ובהבנתה של ילדה)נטע

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?