להפחיד את הפחד

להפחיד את הפחד

עפרה עישר ניר/מירון-ליכטר

להפחיד את הפחד / עישר ניר/מירון-ליכטר עפרה

איך מתמודדים כשהחרדה חונקת את הגרון?
מה הפתרון לדאגות שמתרוצצות בראש כל היום (ולפעמים גם בלילה)?
מה אפשר לעשות כשהחיים הופכים להיות מפחידים?
כשאתה נמנע מלעשות את הדברים שהיית רוצה לעשות רק בגלל שהפחדים שולטים בך?

חרדה מטיסה, חרדה מפיגועים, חרדה ממעליות, מקהל או ממחלות. חרדה מרופא שיניים או מההתחממות הגלובלית. חרדה מג'וקים או מלענות לטלפון; לא משנה ממה פוחדים, חשוב מה אפשר לעשות כדי להתמודד עם הפחד.
אם אתה סובל מחרדה, המדריך הזה נועד לך. אם אדם יקר לך, מתמודד כיום עם פחדים וחרדות, המדריך הזה יוכל לעזור לך לעזור לו. גם אם קשה לך לעשות שינוי, גם אם נראה שכלום לא יעזור, המדריך הזה יוביל אותך יד ביד בדרך אל פיתרון אמיתי, מתמשך ויציב.
לראשונה בישראל, יוצא לאור ספר שהוא מדריך לטיפול עצמי בחרדה. הספר מבוסס על הגישה ההתנהגותית, שנחקרה אלפי פעמים ב-50 השנה האחרונות, וזכתה לסימוכין מדעיים רבים לגבי יעילותה בהתמודדות עם מצבי חרדה שונים ורבים.
המדריך כולל שבעה שלבים, ויש בו הדרכה מקצועית ומפורטת – צעד אחר צעד. במסגרתו, נרכשת בהדרגה היכולת להתמודד עם הפחד מבלי לברוח ממנו. במקביל, המדריך כולל חלקים רבים שנועדו לעזור לקורא לגייס כוחות, מוטיבציה ואפילו התלהבות לטיפול העצמי, מתוך רצון לחיים טובים ומספקים יותר.
בנוסף, הספר כולל שני פרקים המיועדים לבני משפחה ולחברים. בפרקים אלו מפורטות כל השיטות לעזור לאדם קרוב הסובל מחרדות; מה כדאי לעשות, מה לא מומלץ לומר, ומה אפשר לעשות כדי לעזור ולתמוך בו בדרך לריפוי.
ד"ר ניר עישר M.D הוא רופא מומחה בטיפול התנהגותי-קוגניטיבי, ובעל ותק של 30 שנות ניסיון בטיפול באנשים הסובלים מבעיות חרדה. כיום הוא מנהל הפיתוח של "מכון פסגות", ומפתח "הסדנא למניעת טראומה".
עופרה מירון-ליכטר M.A היא פסיכולוגית קלינית, מומחית בטיפול התנהגותי-קוגניטיבי. מטפלת בילדים, בנוער ובמבוגרים. היא בעלת קליניקה פרטית ומרצה במכללת עמק יזרעאל.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
להפחיד את הפחד
מחבר:
עפרה עישר ניר/מירון-ליכטר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012260086
מוציא לאור/ספק:
דני הפצה
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?