פרסי ג'קסון 5 תקוות האולימפוס

פרסי ג'קסון 5 תקוות האולימפוס

ריק ריירדן

יום ההולדת השישה־עשר של פרסי ג'קסון מתקרב, היום שבו תתגשם נבואתה של האורקל מדלפי, והמצב מדאיג ביותר. הצבא המפלצתי של קרונוס, אדון הזמן, מתכונן לכבוש את האולימפוס, אבל מגניו, האלים עצמם, שקועים בקרבות נגד מפלצות עתיקות. כעת תקוותו האחרונה של העולם היא פרסי וחבריו החצויים. הגיבורים הצעירים נחושים לעצור את צבא האויב ובטוחים בכוחם. הם לא יודעים שלא על כל חבריהם הם באמת יכולים לסמוך...
תקוות האולימפוס הוא הספר החמישי והאחרון בסדרה פרסי ג'קסון והאולימפיים. בסדרה זו מעניק ריק ריירדן גרסה מודרנית, מותחת ומצחיקה עד דמעות לסיפורים המופלאים של המיתולוגיה היוונית. ספרי הסדרה זכו להצלחה מסחררת בארץ ובעולם.
עוד סדרות מיתולוגיות של ריק ריירדן: גיבורי האולימפוס, משפחת קיין והאלים המצריים, מגנס צ'ייס והאלים של אוסגרד וגורלו של אפולו.

ריק ריירדן הוא סופר נוער אמריקני עטור פרסים. כנער הרבה לקרוא סיפורי מיתולוגיה וספרי פנטזיה ומדע בדיוני. הוא עבד 14 שנה כמורה לספרות ולהיסטוריה בחטיבת ביניים, עד שפרש כדי להקדיש את כל זמנו לכתיבה. כשבנו ביקש ממנו סיפור לפני השינה, חיבר לו סיפורים המשלבים בין עולם הפנטזיה ועולם המיתולוגיה האהובים עליו. סיפורים אלה הפכו לסדרות המצליחות פרסי ג׳קסון והאולימפיים, גיבורי האולימפוס וגורלו של אפולו, שמרתקות בני נוער מהעולם כולו ומקרבות אותם לסיפורי המיתולוגיה היוונית.
ספרי הנוער של ריק ריירדן תורגמו ל־37 שפות, נמכרו בכ־90 מיליון עותקים בארצות הברית בלבד, זכו בפרסים רבים ועובדו לקולנוע.
ריק ריירדן גר בבוסטון, מסצ'וסטס,
עם רעייתו ושני בניהם.

"ספרי פרסי ג_קסון החזירו את בני הנוער לקריאת ספרים. מותח, מצחיק, קריא מאוד ומהנה."
אראלה פינקוס, פנאי פלוס
"לפרסי, כמו לכל כך הרבה ילדים בדור הזה, יש הפרעת קשב וריכוז ואפילו דיסלקציה. וקשה לו ומפריע לו ולא תמיד מצליח לו. אבל פרסי הוא גיבור אמיתי ולא רק בגלל שאבא שלו הוא אל." סיגל ריבה, אתר חדשות 2
"ריק ריירדן מצליח ליצור את התמהיל המושלם לילדים, לנוער ולמי שלמרות משא השנים עדיין לא איבד את לחלוחית ההנאה מהרפתקה מענגת רבת דמיון והשראה."
קובי קמין, גלובס
"פרסי הוא דמות מקסימה, שכל ילד ירצה להיות חבר שלה."
לילך וולך, טיים אאוט
"רוח של רעננות והומור נושבת מבין הדפים." רומי מיקולינסקי, וואלה
"ההפתעות רודפות אחת אחרי השנייה בקצב מסחרר ובין קרב לקרב, הוא מצליח גם לגעת יותר עמוק, בשאלות של רגש, נאמנות ואפילו מוסר."
טלי כוכבי, עכשיו תורי
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 96.00 ₪
מחיר באתר 40 .00
+ -
שם:
פרסי ג'קסון 5 תקוות האולימפוס
מחבר:
ריק ריירדן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
010033256
מוציא לאור/ספק:
זב"מ
ביקורות
 • יונה 4 באפריל 2021

  וואו!!!!!

  וואו!!!!! ספר מדהים האהוב עלי בעולם!

 • מישהו 1 באפריל 2021

  וואו

  וואו

 • עדי שפירא 12 במרץ 2020

  זהו ספר מדהים

  הספר החמישי בסדרת פרסי ג׳קסון והאולימפים הוא- כמו כל שאר הספרים בסידרה ספר מרתק הכתוב עם הרבה קלילות והומור. הספר צולל לתוך העולמות המסתוריים של המיתולוגיה היוונית ואף מתעלה על הספרים הקודמים לו.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?