משהו במים

משהו במים

קתרין סטידמן

ארין היא יוצרת סרטים דוקומנטריים על סף פריצה. מארק הוא יועץ השקעות עם שאיפות גדולות. ארין ומארק מאוהבים זה בזה עד מעל הראש. הם יוצאים לירח דבש חלומי באי האקזוטי בורה בורה, שם הם נהנים מהשמש המלטפת, מהחופים הזהובים ומהשלווה האינסופית. ואז, בעודם צוללים בים החלק והמבהיק כבדולח, הם מגלים משהו במים...
לפתע צריך הזוג המאושר לקבל החלטה מסוכנת: האם לגלות את סודם או לשמור אותו לעצמם? אחרי הכל, אם איש אינו יודע, איש אינו יכול להיפגע. ההחלטה שהם מקבלים סוחפת את ארין ומארק לתוך מערבולת של אירועים הרסניים היוצאים אט-אט משליטה...

משהו במים הוא ספר הבכורה של קתרין סטידמן – מותחן פסיכולוגי הלופת אותנו, הקוראים, בכל כוחו ומעמת אותנו עם התקוות שאנחנו מנסים להיאחז בהן, עם התשוקות שאנחנו נאבקים בהן ועם השקרים המושלמים שאנחנו מספרים לעצמנו.

קתרין סטידמן היא שחקנית וסופרת המתגוררת בבריטניה. היא ידועה בתפקידה כמייבל ליין פוקס בסדרה אחוזת דאונטון. היא גדלה בניו פורסט בבריטניה, ועכשיו מתגוררת בצפון לונדון עם כלב קטן וגבר בגודל ממוצע.
משהו במים הוא הרומן הראשון שלה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 73 .50
+ -
שם:
משהו במים
מחבר:
קתרין סטידמן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012292245
מוציא לאור/ספק:
דני ספרים בע"מ
ביקורות
 • לי יניני 18 במרץ 2019

  מותחן מרתק

  מותחן ביכורים פסיכולוגי, מרתק, מצמרר, וקולח. כתוב בקולה של ארין. ספר שישאב את חובבי הז'אנר מתחילתו ועד סופו.

  הספר נפתח בשבת ה-1 באוקטובר... וכך זה מתחיל: "האם חשבתם פעם כמה זמן דרוש כדי לכרות קבר? הרי לכם התשובה: זה נמשך נצח... " ובתום המלאכה נותר רק להביט על תלולית האדמה שנוצרה. מה יש מתחת לתלולית... ??? כאן לא הניחו זרי פרחים, אבנים או כל מזכרת אחרת של "הייתי כאן".

  יש כאן סוף ואולי גם התחלה...

  "אני לא אדם שרע. או אולי אני כן. אולי אני אתם לכם להחליט?" (עמוד 15)

  מכאן והלאה ארין לוקחת את הקורא למסע בזמן, לשנה אחורנית אל אותו בוקר, יום השנה, ופגישתה הראשונה עם מארק לפני שלושה חודשים...

  מי זו ארין?

  ארין גדלה בפנימייה, למדה בבית ספר לקולנוע ועבדה כיוצרת סרטים. במסגרת עבודתה היא מראיינת אסירים בבית הסוהר. אימה נהרגה בתאונת דרכים, ולאחר האירוע המצער אביה עבר להתגורר בערב הסעודית. בהיותה בפנימייה היא נהגה לפגוש את אביה בחופשות. בגיל 16 ארין הפסיקה את המפגשים עם אביה, והעדיפה לבלות עם חברותיה בחופשות החג. בינתיים האב נישא בשנית, ולו שני ילדים קלואי בן ה-16 וביל בן 10.

  מי זה מארק?

  מארק בן לאב שפרש לגמלאות מיעוץ לפנסיה, ועבד בבנק. הוא התמחה באג"ח ממשלתי. מארק התקדם יפה עד שהתרסק כלכלית.

  מארק וארין נפגשו לראשונה במועדון פרטי במייפיר. מקום שגרף אליו קהל מוכר ונוהל על ידי הממסד בשביל הממסד. הכול היה מושלם אצל ארין ומארק, עד שלאט לאט החלו להתגלות ערוצי שבר בתא הזוגי... מארק החליט לקצץ את ירח הדבש, לשבוע במקום לשבועיים מבלי לעדכן את ארין, חסך בהוצאות טקס החתונה, הסתיר מידע ועוד. התנהגותו של מארק הצליחה להרים את גבותיה של ארין, האם זה מארק שהכירה? אבל כשאוהבים הפנסים המהבהבים נעלמים כלא היו.

  מה היה לפני שלושה חודשים ?

  ב-8 ביולי ארין ומארק התעוררו לפני הזריחה, במלון בוטיק בחוף נורפוק באזור בורה בורה הכפרי. הכפר נשק לחוף, מאכלי ים טריים, בירה קרה, סקס ושמיכות קשמיר. מי צריך יותר? מושלם!

  לאחר ארבעה ימים רוחות חזקות פוקדות את בורה בורה, הזוג מוזהר ונדרש על ידי צוות המלון לבלות את היום בחדר עד שמזג האויר יתייצב. למחרת היום בשכוח הסערה, ארין ומארק החליטו לשכור סירת מנוע, ולשוט לאחד האיים הבודדים באזור. בהגיעם ליעד הם מצאו את עצמם מוקפים בניירת, ותוך כדי נשמעו גם דפיקות בסירתם. לאור הדפיקות מארק מקבל החלטה לצלול ולבדוק את מקורם. כשמארק חוזר הוא לא חוזר לבד הוא שב עם תיק. צלילה נוספת של שניהם יחדיו מגלה "משהו במים"... האם מה שגילו במים ולתיק שמארק משה מהמצולות יש קשר?

  מכאן ואילך החיים מסתבכים...
  מה עושים?
  האם לדווח על מה שפגשו עיניהם של ארין מארק במים?
  האם ארין ומארק יצליחו לחזור לשגרה כאילו כלום לא היה ולא נברא?
  האם הזוג יצליח לצאת מהסבך ללא פגע?
  האם האהבה תתגבר על כל המהמורות והמכשולים?
  אל תשכחו... שאלת השאלות: מי נמצא מתחת לתלולית?
  רוצים תשובות?

  אתם מוזמנים לקבל מענה כשתצאו למסע עם ארין ומארק בספר "משהו במים".

  "משהו במים" הוא מותחן פסיכולוגי שנבנה ברבדים רצופים וקשה להסירו מהיד.

  אהבתי את הדיאלוגים שניהלה ארין בינה לבין עצמה באירועים מסוימים. האירועים כתובים היטב והכתיבה הייחודית מצליחה להכניס את הקורא להתחבטויות אנושיות.

  בשורה התחתונה: ספר ביכורים שלופת את הקורא מהעמוד הראשון, ואל תשכחו שלכל סוף יש גם התחלה...

  לי יניני

  דני ספרים הוצאה לאור, מתח-תרגום, תורגם על ידי ימימה עברון, 413 עמודים

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?