דירה בפריז

דירה בפריז

גיום מוסו

מדלן, שוטרת לונדונית צעירה, שוכרת סטודיו בסמטה פריזיאית קסומה כדי להתבודד ולנוח.
אבל באותו יום ממש מגיע לסטודיו גספר, סופר מניו יורק, כדי לכתוב בבידוד. בגלל טעות של מתווך דירות, נגזר עכשיו על שני המתבודדים הללו להיות ביחד.
הסטודיו השתייך לצייר המפורסם שון לורנץ, שמת לפני שנה והשאיר שלושה ציורים שנעלמו כלא היו.
מדלן וגספר - המוקסמים מגאונותו ומסוקרנים מגורלו המר - מחליטים לשלב כוחות כדי לאתר את הציורים רבי הערך האלה. אין להם דרך לדעת, שכדי לחדור לסודו האמיתי של שון לורנץ יהיה עליהם להתעמת עם השדים שלהם עצמם, בחקירה שתשנה את חייהם לנצח.
"תעלומה, רומנטיקה, תשוקה, צלילה מסחררת לעולם היצירה המסתורי עם גיבורים אנושיים להפליא."
קוסמופוליטן
"מותחן שיגרום לכם לשכוח את חיי היומיום השגרתיים ולהתחיל לחלום ולדמיין." Elle

גיום מוסו נולד בצרפת ב־1974, והוא הסופר המצליח ביותר בצרפת. בנה של ספרנית, שכבר בגיל עשר חלם להפוך לסופר. ספריו תורגמו ל־40 שפות ונמכרו עד כה ב־28 מיליון עותקים. ספריו קולו של המלאך, מחר, סנטרל פארק והנערה מברוקלין ראו אור בהוצאת כנרת זמורה ביתן והיו לרבי מכר.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 96.00 ₪
מחיר באתר 86 .40
במחיר מיוחד לחברי מועדון
82 .08 לחברי מועדון
+ -
שם:
דירה בפריז
מחבר:
גיום מוסו
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011374208
מוציא לאור/ספק:
כנרת
ביקורות
 • ענת 17 באוגוסט 2019

  רגע לפני שאני מסיימת את הקריאה

  הספר סוחף לחלוטין . תיאורי האמנות והחוויה הרגשית שעוברת על הדמויות כתוצאה בהתבוננות בציורים והחיבור של כל זה ליצרים אפלים חזק מאוד. והבחירה לצטט בתחילת כל פרק אמירה של אמן או איש רוח מוסיפה עוד זרם תת קרקעי משמעותי לקריאה. אני כותבת רגע לפני שאני מסיימת את הקריאה כי לא בא לי שיגמר!

 • גיא 7 באוגוסט 2019

  מוסו במיטבו

  אני דווקא מתחבר מאד למחקר המעמיק של יצירות האמנות בתחומים השונים - מוסיקה, ציור וכו' - כך שהחוויה היא מלאה וסוחפת יחד עם הכתיבה המותחת והמתפיעה של מוסו.

 • סשה 24 ביוני 2019

  יותר פילוסופיה, פחות מתח

  מתאים בעיקר לחובבי אמנות או למי שאוהב את הסגנון כתיבה של גיום מוסו, אחרת קשה לקריאה. יותר מידיי אמנותי, אזכורים רבים לאמנות ומקומות צרפתיים, קשה להתחבר.

 • עופרה 15 ביוני 2019

  מומלץ ביותר

  כל ספרי גיום מוסו מומלצים בחום!כספרנית אני לא מפסיקה לקבל ביקורות מדהימות על הספרים שלו.גם אני האופן אישי מאוד מחוברת אליו ולכתיבתו הסוחפת! לא סתם הוא הוכתר כסופר הטוב ביותר בצרפת!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?