עונת החתונות

עונת החתונות

ליסה קלייפס

מתכננת החתונות אייברי קרוסלין לא מאמינה באהבה. לא בשביל עצמה, בכל אופן. כשהיא פוגשת את הרווק העשיר ג'ו טרוויס וחושבת אותו בטעות לצלם חתונות, אין לה שום כוונה להניח לו לסובב לה את הראש. אבל ג'ו הוא גבר שיכול להמס גם לבבות קרח, ואייברי לא מסוגלת לעמוד בפני קסמו. אחרי לילה לוהט אייברי נחושה בדעתה לנתק את הקשר. הדבר האחרון שהיא צריכה זה גבר דרומי סקסי ומקסים, בעיקר עכשיו, כשנשכרה לתכנן את חתונת השנה, פרויקט שעשוי להזניק את הקריירה שלה.
ואז הכול מסתבך: לכלה יש כמה סודות שמעמידים את קיום החתונה בסכנה, ג'ו לא מוכן לוותר בקלות או בכלל, ואייברי מבינה שאם היא רוצה להפסיק לברוח מג'ו, עליה להתעמת עם חוסר הביטחון שלה ועם עבר שהיתה עושה הכול כדי לשכוח.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 94.00 ₪
מחיר באתר 39 .90
+ -
שם:
עונת החתונות
מחבר:
ליסה קלייפס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011373986
מוציא לאור/ספק:
כנרת
ביקורות
 • ג'יין דו 9 ביוני 2019

  ממליצה

  ספר קליל וכיפי אהבתי מאוד

 • סוזן צדוק 6 בספטמבר 2017

  קליל כיפי ספר טיסה מושלם

  סוף סוף סיפור על אישה גדולה בנשיות, מלאה בהרבה מקומות ואין לה ביטחון עצמי בכלל. לעומת זאת היא עובדת עצמאית בזכות עצמה ולא נותנת למסוקס הראשון שיפיל אותה לידיו, הוא צריך לעבוד קשה בכדי לזכות באמונה.
  אייברי קרוסלין מתכננת החתונות, בראשית דרכה התחילה כמעצבת שמלות כלה ואפילו הצליחה, יום אחד קיבלה הודעה שאביה נמצא בביה'ח במצב קשה היא נסעה להיות לו לעזר שם פגשה את אחותה החורגת והחיבוק העוטף שקיבלה הרגיש לה כאילו גדלו כל החיים ביחד.
  אביהם נפטר והן כל אחת בצומת דרכים שלה הן מחליטות לשלב כוחות ולפתוח עסק משותף שיעסוק בהפקת חתונות, האחיות עבדו קשה מאוד.
  אייברי לא מאמינה באהבה יותר נכון מאמינה בשביל אחרים, להם זה יותר מתאים אבל שהיא במקרה פוגשת את הרווק המיליונר ג'ו טרוויס שמסתובב עם מצלמה ישר מקשרת אותו לאיש צוות הצילום, ג'ו נותן לה לשפוט אותו לפי מראה החיצוני ולא מעמיד אותה על טעותה ומבין שיש לא עסק עם בחורה שלא תיפול לרגליו כל כך מהר וזה מאתגר אותו בכל מחיר כי הוא לא ייתן לה לחמוק מידיו.
  הצוות שלה נשכר לעשות את חתונת העשירון העליון שעשוי להזניק אותם מאוד גבוה. במהלך תכנון החתונה נחשפים בפניה דילמות מוסריות שעליה להחליט האם לפוצץ את הבועה או לתת לדברים להתנהל כמו שהם ...?
  ג'ו ממשיך לתת לאייברי להבין שהוא לא מוותר כל כך בקלות וחושף אותה למקומות הכי חשוכים שלה ומאיר לה אותם לאט לאט ומוביל אותה אל האור. שהכול נראה לה מסודר בחיים , עבודה טובה שהקימה בעשר אצבעות יחד עם אחותה וצוות מושלם שכולם עובדים בהרמוניה ובן זוג מכיל ומקבל. אייברי מקבלת הצעת עבודה בניו יורק להיות מנחת תוכנית של חתונות משהו שחלמה עליו כל חייה . האם אייברי תעזוב את כל הטוב ותלך לפתוח קריירה חדשה ?
  לסיכום ממולץ בחום רומן רומנטי קליל וכיפי ספר טיסה מושלם

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?