תסבוכת נפלאה 1

תסבוכת נפלאה 1

טי.קיי. לי

מה קורה כשמאבדים את כל מי שהבטיחו לנו שיהיו שם תמיד בשבילנו?
איך נגן על הרסיסים המעטים שנשארו מלבנו השבור?

אוליביה אדלר היא אישה בעלת עבר טראגי. אחרי שאיבדה את הוריה בגיל שש, וכמה שנים לאחר מכן איבדה גם את דודה שגידל אותה, היא נזהרת שלא להיקשר לאנשים אפילו לא לחבריה. בעשור האחרון היא לא ניהלה מערכת יחסים עם אף גבר, מחשש להתקרב למישהו יותר מדי ואז לאבד אותו. עד שלילה אחד נכנס אלכסנדר ברנהם לחייה ומשנה את הכול. אבל לאלכסנדר יש בעיות משלו, והוא מסתיר סוד שעלול להפוך את כל עולמה. האם אוליביה תיתן לאלכסנדר להתקרב אליה מספיק כדי שיוכל להגן עליה מפני כוח המאיים על קיומה, או שמא הפחד להיקשר אליו יגרום לה להרחיק אותו, וכך לשמור על לבה?
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 39 .90
+ -
שם:
תסבוכת נפלאה 1
מחבר:
טי.קיי. לי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011981140
מוציא לאור/ספק:
ספר לכל
ביקורות
  • אורטל 17 בספטמבר 2019

    מרתק

    כתיבה נפלאה ומוחשית הסוחפת אותך להזדהות עם הדמויות, הספר משלב מתח, רומנטיקה ולהפתעתי הרבה גם תיאורים מיניים מפורטים (התכוננו לכך!).

  • שלי 28 במאי 2019

    תסבוכת נפלאה או התמכרות?

    את האמת, בהתחלה שהסתכלתי על הספר עם הכריכה בשחור לבן מלבד הסוודר הורוד מעומעם, לא הייתי בטוחה אם לקנות אותו והתלבטתי זמן די רב בינו לבין ספר אחר. ובחרתי בו החלטתי לתת לו צ'אנס ולא לשפוט לפני שאנסה, וניסיתי והתמכרתי והתאהבתי בדמויות העמוקות, ברגשות הברורים שמוסווים בעלילה, בהכל.. ספר מרתק ומושך די מפתיע ומלא תשוקה ועבר אפל אני מחכה בקוצר רוח לקנות את הבא בסדרה הממגנטת הזו של טיי.קיי לי מקווה שעזרתי ושתאהבו אותו כמו שאני.. שלי

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?