לאור היום

לאור היום

יעל פאול-שטראוס

מה קורה כשחוויה טראומטית נשארת לא מטופלת, לא מזוהה ונדחקת עמוק לנבכי הנפש? מה קורה לאדם שחווה אירועים טראומטיים בשני העשורים הראשונים של חייו, ואלה נשארים מושתקים ולא מטופלים, ונחבאים ב"חצר האחורית" של חייו? מה קורה כשאירועים אלה אינם מוצאים את דרכם החוצה לעבר אור היום, ונתקלים במשיכת כתף, באטימות ובאוזלת יד טוטלית של אלה האמורים להדריך, להנחות, לתמוך ולרפא? מה קורה לפצעי נפש שאינם זוכים לטיפול נאות וליד מרפאת? זהו סיפורה של דרך, שראשיתה בתהומות החושך והייאוש, ואחריתה בפתיחת צוהר למחוזות האור והתקווה. דפי הספר עוברים ממקומות של כאב ואובדן, לעבר מקומות החיפוש הבלתי מתפשר אחר חמלה ומשמעות, מתוך האמונה שקיים בתוך כל אחד מאיתנו הכוח להפוך את הרעל לתרופה ולהנחיל הלאה את המתנה הייחודית שאיתה הגיע לעולם. יעל פאול-שטראוס נולדה בארה"ב, עלתה לארץ כילדה, ומאז חיה ופועלת בירושלים כמורה לטכניקת אלכסנדר וכמאמנת אישית. היא אימא לארבעה ילדים. זהו ספרה הראשון.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 58.00 ₪
מחיר באתר 52 .20
+ -
שם:
לאור היום
מחבר:
יעל פאול-שטראוס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011051962
מוציא לאור/ספק:
אופיר
ביקורות
 • א"ו גרית 6 בפברואר 2019

  ספר עזר כנגד

  התרשמתי עמוקות מספר השירים 'לאור היום' של יעל פאול-שטראוס וממליץ עליו בחום על לכל מי שסבל סֵבל בל נשוא, שהרגיש שהוא על סף התהום ועוד מעט יקיץ הקץ. הקורא בו יפיק תועלת רבה ועידוד נפשי כי על אף ייסורי הנפש המלחיצים ועל אף הטראומות שחווית והכאב המתמשך, ועל אף המִטרדים המרובים והטלטלה הרגשית והנפשית, העיקר לא להתייאש. כשאירועים בלתי נמנעים ארעים בחיינו ובזמן שכל מה שאנו רואים זה רק חושך ואפלה, וכשהדיכאון שולט בנו, עדיין אפשר באומץ רב ובביטחון עצמי לקום ולהתאושש ולהתרומם ולבחור בחיים. ובסוף נראה את הניצחון של האור על החושך. תודה, יעל, על המאמץ העילאי לחבר את השירים האלה. כפי שזה בוודאי עזר לך, תצליחי לעזור לכל קוראייך.

 • רותי 4 בינואר 2019

  ספר מעולהההה

  קניתי את הספר ואני לא מפסיקה לקרוא אותו! הספר מתאר בצורה מדויקת את החוויה של פגיעה והתעללות. הבאתי את הספר לבנות מתמודדות והספר עזר להן להבין את התהליך שהן עברו.
  הספר הוא כלי טיפולי לכל דבר!
  כל מי שהראיתי לו את הספר התפעל מאוד וביקש לרכוש את הספר.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?