להיות שוב ילד ישראל

להיות שוב ילד ישראל

מוי וולקוביץ'

להיות שוב ילד בישראל הינו מסע של תמונות ועדויות המנסות לגעת ברוח הילדות. לאורך כל הקריירה שלי כצלם אני מנסה לשחזר את הילדות שהייתה לי.
למה אני רוצה לעשות זאת? למה לי להיאחז בילדות? מכיוון שהילדות שלי הייתה מאושרת, ואני מקווה שכל הילדים בעולם יזכו באותה שמחת חיים.
למרבה הצער, הילדות היא לא משהו שאתה יכול לשחזר. החיים אינם מאפשרים לנו חזרה אחורה, ולעתים קרובות מתעתעים בנו ומטשטשים את המחשבות והחוויות ומביאות אותן לידי אובדן.
ילד הוא כמו יהלום גולמי. תקשיב לו. תשאל אותו. תלמד כיצד הוא או היא חושבת. תחקור את החלומות שלהם, כי הם יכולים לשנות את המציאות שלנו.
כאשר אתה מול ילד, הבט לו בעיניים, בסס אמון הדדי והבן את רגשותיו.
העבודה המשותפת לצדם של בניי גבריאל ואבי ב-"להיות שוב ילד - ישראל", אשר זיכרונות ילדותם עוד מהדהדות בנו, גרמה למסע הזה להיות עוד יותר מרתק; זכיתי לראות איך הם חוקרים
ונהנים מהעבודה.
במסע זה הרשינו לעצמנו לצחוק בחופשיות, לשחק, לקפוץ, להיאבק וללמוד זה מזה, שוב ושוב. הילדים שראיינו הפכו להיות המראות שלנו לאחר שחשפנו את מה שהזמן כיסה בשכבה דקה של
אבק שכחה.
לכל אחד מהילדים האלה היה עולם משלו. כשצילמנו אותם עצרנו את הזמן. כשראיינו אותם הקפאנו את השעון, ולרגע, קסם הצילום תיעד את מה שהיה עלול ללכת לאיבוד.
הם כרגע חלק בלתי נפרד מספר זה. ספר שהינו מלאכת אהבה, הרפתקה מדהימה, הצצה אל תוך עברנו ואל תוך עצמנו.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 179.00 ₪
מחיר באתר 161 .10
+ -
שם:
להיות שוב ילד ישראל
מחבר:
מוי וולקוביץ'
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011250790
מוציא לאור/ספק:
סגול
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?