מפת שבילים 2 מנויילן-הגליל העליון

מפת שבילים 2 מנויילן-הגליל העליון

אורי/עורך דביר

הגליל העליון משתרע על שטח של 800 קמ'ר, מופרד מהגליל התחתון ע'י בקעת בית הכרם ומהווה יחידת מישנה צפונית של הגליל. נהוג לחלק את הגליל העליון לשלוש יחידות גיאוגרפיות: גליל עליון מערבי, ממזרח לו מרום הגליל, וגליל עליון מזרחי.

רוב שטחי הגליל העליון, פסגות הרים מכוסים חורש ים תיכוני, עמקים פוריים, נופי מים, בעלי חיים ופרחי בר נדירים. בזכות נופו ואקלימו של הגליל העליון, הפך המקום, לאזור תיירותי המושך מטיילים רבים. כבישים חדשים נפרצו, ישובים וותיקים התפתחו ובצידם ישובים חדשים – קיבוצים, מושבים, מצפים ואטרקציות תיירותיות.

הגליל 'מזמין' ומאפשר מגוון של טיולים בתחומי עניין רבים ובדרגות קושי שונות. סיורים קצרים למשפחות ועד טיולים למיטיבי לכת. ליהנות מנופי טבע אתרים ארכיאולוגיים ושפע של מעיינות ונחלים זורמים. זה האזור היחיד במדינת ישראל בו מותר שייט נחלים.

כדי להקל על המטיילים, מופיעים במפה זו פרטים חשובים, כגון: שמורות טבע ואכסניות, תחנות דלק ושירותים אחרים; הודגשו נתוני שטח כמו מצוקים ואתרי טבע, עודכנו פרטים וצבעי סימון השבילים. על גב המפה מודפסים טבלות מסלולים (לפי דרגת קושי), תרשימים ומידע מפורט, שנועדו לעזור בתכנון הטיול ובמהלכו – לא רק למיטיבי לכת, אלא אף למשפחות היוצאות לטיול קצר. כך, בעזרת המפה, תוכלו 'לגלות' פינות חמד שהיו חבויות עד היום. שעה שאתם מטיילים כאן, חשבו על מראה האזור בעתיד, ועזרו לשומרו יפה ונקי, כשם שהוא עכשיו.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
מפת שבילים 2 מנויילן-הגליל העליון
מחבר:
אורי/עורך דביר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013450106
מוציא לאור/ספק:
החברה להגנת הטבע
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?