ברלין מדריך מטרופוליס 2017

ברלין מדריך מטרופוליס 2017

איזו אסוציאציה מעלה בראשכם ברלין? האם זו החומה הנודעת לשמצה, מרכזה של גרמניה הנאצית, ימי ההדוניזם של רפובליקת ויימאר, או בירת התרבות הצעירה והאלטרנטיבית של אירופה?
מעטות הערים בעולם שהתברכו ברקע כה עשיר, לחיוב ולשלילה, ההופך אותן ליעד מרתק למטיילים מגוונים, בני כל הגילאים. אך ברלין אינה כלואה בין עבר לעתיד, אלא נשענת על האחד ומושכת לכיוונו של האחר בעוד שהיא חיה את הרגע. שעה שמטיילים ברחובותיה חשים את רוחות השינוי, את ההתרחשות הבלתי פוסקת, את היצירה המבעבעת באנשיה, את החיפוש אחר דרכים חדשות. היכן עוד אפשר לראות אוסף עתיקות ממצרים ומבבל ביום, ולבלות במועדון במפעל סובייטי נטוש בלילה? היש מקום נוסף בו ניתן לרכוש בגדים משומשים על המשקל ולצפות בקונצרט של התזמורת הפילהרמונית המפורסמת בתבל?
לא תמצאו כאן את ההדר הקלאסי של ערי אירופה, אולם ברלין תשאב אתכם אליה במערבולת של רעיונות ויצירה, בגלים חדשים של תרבות ומחשבה. בשנות המלחמה הקרה, ראה השלטון במערב המדינה חשיבות עליונה לחזק את אחיזתו בברלין והרשויות סבסדו שירותי רווחה ואמנות שמשכו אמנים, בוהמיינים וצעירים - תהליך שממשיך עד היום. הקהילה הגאה הפכה לחלק בלתי נפרד מן העיר, ומהגרים מכל העולם התחילו כאן חיים חדשים; זוהי העיר השלישית בעולם במספר תושביה הטורקים, ועל אף העבר, ישראלים רבים מצאו בה בית בשנים האחרונות.
מיקומה במרכז היבשת ועלויות השהייה הזולות הפכו את בירת גרמניה ליעד התיירותי השלישי בגודלו באירופה. ברלין החדשה פותחת את שעריה לכל, ובתיאום מושלם רוצים כולם לבוא בשעריה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 110.00 ₪
מחיר באתר 99 .00
+ -
שם:
ברלין מדריך מטרופוליס 2017
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
014470067
מוציא לאור/ספק:
ארץ הצבי
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?