על האש מבחר שיפודים

על האש מבחר שיפודים

מאיר עוזיאל

על האש מבחר שיפודים / עוזיאל מאיר

"פעם העולם כולו היה נגדינו, עכשיו גם אנחנו הצטרפנו" (מאיר עוזיאל).


בספר על האש – מבחר שיפודים לוקטו למעלה ממאתיים קטעים הומוריסטיים וסאטיריים, מעוררי מחשבה וצחוק מן הטובים ביותר שכתב מאיר עוזיאל במדורו "שיפודים" במיגוון עיתונים.

המדור שהתפרסם במשך למעלה מ- 30 שנה, היה העמוד שבו אנשים פתחו כל שבוע את העיתון, כדי למצוא את צורת החשיבה המקורית ואת הקטעים היחודיים של מאיר עוזיאל. הוא יודע לצחוק על אווילויות התנהגות, חולשות אנוש, יוהרות האדם, נפתולי האהבה ולא אחת, בחריפות ובאומץ, גם על צרות המחשבה הפוליטית הייחודית של הישראלי ועל המדיניות של הפוליטיקאים שלנו.

מעטים הם הכותבים הבולטים בעולם שמעזים לצאת נגד מוסכמות החשיבה החד-צדדיות של האליטות, לעמוד לצד זכויות אדם וחופש ולשאול שאלות בניגוד למוכתב על ידי האקדמיות לדיכוי השאלות ה"לא מחונכות".

מאיר עוזיאל, בהומור שנון ובכתיבה מבריקה, יודע לשאול את השאלות האלה באופן המפתיע ביותר, ואף לגרום למי שאינו מסכים איתו - לצחוק.
הוא אחד הסופרים והעיתונאים ההומוריסטיים הבולטים בישראל, ערך והשתתף בתכניות טלוויזיה רבות. פרסם ספרי הומור וסאטירה בהם "ההיפך" ו"ספר פסיכי" וכן שלושה רומנים וקבצי סיפורי אהבה קצרצרים המוכרים כ"פינת השלולית".
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
על האש מבחר שיפודים
מחבר:
מאיר עוזיאל
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
012780248
מוציא לאור/ספק:
ספר לכל
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?