אופטימיות נצחית

אופטימיות נצחית

לני רביץ

לני רביץ מסביר בספרו זה, איך כל לימון חמצמץ הוא לימונדה מתוקה בפוטנציה, ואיך החיים ייראו אחרת, אם רק נדע לשנות את תגובותנו לאירועים, ואם רק נדע לצחוק, להיות אופטימיים, לאהוב ולהתפתח.

ד"ר ברני סגל טוען: "אנשים מאושרים אינם חולים." מהטמה גנדי אומר: "לולא ההומור הייתי מתאבד כבר מזמן" (אז הרגו אותו). והיום יותר ויותר אנשים במקצועות הרפואה משתכנעים בכוחם של ההומור והאופטימיזם ובחשיבותם כחלק מתהליך הריפוי.

ספר זה הוא מסע מחויך ומלא הומור ואופטימיות בנתיב החיים, על הקשיים וההישגים שבהם, השמחה והכאב, הפחדים והכעסים, כפי שהם נתפסים בעיניו הרגישות של מתבונן הבוחר לצחוק ולחייך נוכח פני המציאות, אבסורדית ככל שתהיה.

נושאים כמו משפחה, חינוך, קריירה, יחסים, בריאות ורוחניות, זוכים כולם להיבחן בפריזמה של פילוסופיית חיים לפיה, "אפשר לסחוב יום אחרי יום בחיים, ואפשר גם לקום בכל בוקר ולפתוח בריקוד, הברירה בידך."

הקוראים בספר יזכו להרבה מנות משעשעות של חכמת חיים פשוטה, שתסייע להם להצליח יותר בחייהם הפרטיים והמקצועיים גם יחד, אם רק ייעצרו לראות את ההומור שבמצבי לחץ וילמדו לצחוק כל הדרך אל החיים.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 68.00 ₪
מחיר באתר 61 .20
+ -
שם:
אופטימיות נצחית
מחבר:
לני רביץ
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012780129
מוציא לאור/ספק:
ספר לכל
ביקורות
  • דימונה אורנשטיין 23 בנובמבר 2017

    אג'נדה לחיים

    חשוב חיובי, יקרה חיובי.
    לחשוב מידי יום וכמה פעמים ביום איך להפוך את הלימון ללימונדה, הכל תלוי בנו, בבחירות שלנו, ולחייך אל העולם. ממליצה בחום, מעורר השראה

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?