עין כרם לטייל ולבשל

עין כרם לטייל ולבשל

עין מור פנינה ועתליה /פתאל מיכל

ייחודו של הכפר עין כרם ניכר למרחוק כבר בקו הרקיע שלו. מגדלי הכנסיות, צריח המסגד, הבוסתנים, כרמי הזיתים, העצים העתיקים. בין לבין סמטאות ציוריות, בתי אמנים, מסעדות, נעירת החמורים וצלצולי הפעמונים.
שלוש יוצרות חברו יחד כדי לחלוק את האהבה ואת ההיכרות העמוקה שלהן עם המקום. פנינה עין מור, מורת דרך ופעילה סביבתית, מוליכה מטיילים בין הבתים, הסמטאות והסיפורים שמאחוריהם. עתליה עין מור, בתה, שפית שמבשלת ומספרת דרך הסירים, הטעמים והמתכונים. מיכל פתאל מביאה במצלמתה את המראות, את האור ואת המסתורין של המקום המיוחד הזה.
יחד הן מצליחות לחשוף את עין כרם ואת העושר התרבותי שלו כמוזיאון פתוח של טבע, היסטוריה, אמנות ואדריכלות, ובעיקר מביאות את הפן האנושי של המקום, על שלל הדתות והעדות החיות בו. לצד אלה מביאה עתליה, כמי שנולדה וגדלה בין עצי התאנה, השקד והזית, בין שיחי הצבר ועצי הרימונים, מתכונים שהושפעו מהעושר הים–תיכוני של צמחיית הכפר, כמו צייר שמעלה על הבד את הצבעים והטעמים של עין כרם.
אהבתן והיכרותן העמוקה עם המקום מביאות טעמים, קולינריה, מראות וסיפורים שחלקם נחשפים כאן לראשונה, ובכך יוצרות תמונה לא מוכרת של הכפר הציורי והעתיק הזה.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 134.00 ₪
מחיר באתר 120 .60
במחיר מיוחד לחברי מועדון
114 .57 לחברי מועדון
+ -
שם:
עין כרם לטייל ולבשל
מחבר:
עין מור פנינה ועתליה /פתאל מיכל
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011250666
מוציא לאור/ספק:
LUNCH BOX
ביקורות
 • טל 1 בדצמבר 2018

  לא משהו

  הסיפורים נחמדים אך המתכונים הייתי יכל למצוא היום בכל ספר בישול סטנדרטי

 • אמיתי נוה 19 במרץ 2018

  ספר שמשלב סיפורים ומתכונים מהכפר היפה

  נהניתי מאוד מהספר. הסיפורים מרתקים ולא מוכרים. הצילומים יפיפיים ולגבי המתכונים-איני בשלן גדול אז ניסיתי את מתכון החלבה והסלק והתוצאה יצאה נהדרת. זה כתוב באופן בהיר ומאוד מדוייק הספר הוא מתנה נהדרת,בעיניי.קיבלתי אותו כמתנה ומאז אני קונה אותו כמתנה

 • עידן 18 במרץ 2018

  ספר נפלא

  אני ממש מופלא מהספר, ממש מכניס לאווירה של עין כרם נותן חשק לבשל, מצחיק ומעניין, כל הכבוד לשילוב של השפית הצלמת והמורת דרך מצאו דרך הרמונית ומקןרית להעביר מסר ולשפר יכולות בישול. בהצלחה!

 • רקפת 28 באוקטובר 2017

  ספר

  הספר הכי טוב שיש גם אוכל וגם מראה את עין כרם היפה עם צילומים מהממים

 • גדי 23 באוקטובר 2017

  ספר שקיבלתי במתנה

  קיבלתי במתנה את הספר המתתכונים נחמדים לא משהו שאתה לא יכל למצוא באינטרנט.
  והסיפורים לא לטעמי.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?