ארבע ההסכמות

רואיס דון מיגל

דון מיגואל רואיס נולד למשפחה של מרפאים והתחנך באזור הכפרי של מקסיקו על ידי אם שהיתה קוראנדרה (מרפאה) וסב שהיה נגואל (שמאן). המשפחה ציפתה לכך שמיגואל יאמץ את המורשת המשפחתית בת מאות השנים של הריפוי וההוראה, ויעביר הלאה את הידע האזוטרי הטולטקי.

במקום, בהשפעת החיים המודרניים, בחר מיגואל ללמוד בבית הספר לרפואה ולהפוך לרופא מנתח. תאונת דרכים שינתה את חייו. בשעה מאוחרת באחד הלילות בשלהי שנת 1970, התעורר לפתע לאחר שנרדם על ההגה בשעת נהיגה. בו ברגע התנגשה המכונית במהירות בקיר בטון. דון מיגואל זוכר שהיה מחוץ לגופו הגשמי כאשר משך את שני חבריו למקום מבטחים.

מזועזע מן החוויה, החל בחקירה-עצמית אינטנסיבית. הוא התמסר לרכישת בקיאות בחכמה העתיקה של האבות הקדמונים, ולמד אצל שמאן רב-עוצמה במדבר מקסיקו. סבו, שכבר נפטר, המשיך ללמד אותו בחלומותיו.

על פי המסורת של הטולטקית, הנגואל מנחה את האדם לעבר החופש האישי. דון מיגואל רואיס הוא נגואל משושלת אביר העיט, ומקדיש את חייו לשיתוף הידע שרכש על התורות של הטולטקים הקדומים.

דון מיגואל רואיס מגלה בספרו "ארבע ההסכמות" את מקור האמונות המגבילות הגוזלות מאיתנו את השמחה ויוצרת סבל מיותר. ארבע ההסכמות, המושתתים על החוכמה הטולטקית העתיקה, מעניקים צופן רב-עוצמה של התנהגות אשר יכול להפוך במהירות את חיינו לחוויה של חופש, אושר אמיתי ואהבה.
מחיר קטלוגי 74.00 ₪
מחיר באתר 62 .90
חברי מועדון צוברים 3.15 נקודות בקנית מוצר זה!
+ -
 • רוגל ש. 24 בינואר 2017

  חווית הקנייה הייתה טובה כמו גם זמן ההספקה

  חווית הקנייה הייתה טובה כמו גם זמן ההספקה

 • ליטל ז. 24 בינואר 2017

  שירות מעולה

  קיבלתי את ההזמנה מהר יותר משחשבתי..הגיע במצב מצוין
  תודה רבה

 • קבוצת יוזמות 24 בינואר 2017

  עלינו לשמור על טוהר המילה,

  עלינו לשמור על טוהר המילה, לא לקחת דבר אישית, אל לנו להניח הנחות וגם: לעשות כמיטב יכולתנו. הספר מתאר את הכוח שבארבע הסכמות אלו. עלינו להסכים לקחת אותן על עצמינו, להתאמן בלבצע אותן ובכך להגיע לתובנות של חופש, ובעיקר בדרך אל האושר. ספר מומלץ מאוד לכל מי שלוקח על עצמו תהליך של הבנה אישית ותודעה עצמית.

 • יוסי 24 בינואר 2017

  ספר מדהים!! ממש מתנה מהשמיים,

  ספר מדהים!! ממש מתנה מהשמיים,

  ממליץ בחום!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?

שם:
ארבע ההסכמות
מחבר:
רואיס דון מיגל
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
ISBN #1:
0415-43
מק"ט:
013370973
מוציא לאור/ספק:
פראג