פסיכיאטר על הספה

רבינוביץ אילן

הרבה אנשים מקנאים בד"ר אילן רבינוביץ'. בגלל הפרסום. בגלל הכסף. בגלל השם שיצא לו בתור "הפסיכיאטר של הסלבריטאים". בגלל מעמדו הציבורי כמגיש רדיו וכבעל טור פופולרי שאינו חושש לומר את דעתו.
אבל מי שמכיר באמת את ד"ר אילן רבינוביץ' יודע שאין הרבה סיבות לקנא בו.
"ילדים וגם מבוגרים נוטים להפליג בפנטזיות על עולמות מקבילים, מושלמים," כותב רבינוביץ'. "בעולם מקביל אחי יואב לא היה נהרג בתאונה מחרידה במהלך טיול של בני עקיבא, ארבעה חודשים לפני חגיגת הבר-מצווה שלי. בעולם מקביל רעייתי יונית ואני לא היינו עוברים שבע שנים של טיפולי פוריות. באותו עולם מקביל ילדי הצעירים יותם וקרן היו ילדים רגילים ולא אוטיסטים ברמת התפקוד הנמוכה ביותר, חריגים בקרב החריגים. הם היו מוכשרים, אינטליגנטים ותאבי חיים כמו אחותם הבכורה דנה."
זהו סיפור חיים כואב אך אופטימי. סיפורה המרתק והמרגש של משפחה שמקדישה מאמצים עילאיים ומשאבים אינסופיים למען ילדיה האוטיסטים, אבל לא מוותרת על חיים, על קריירה, על רגעים של אושר. סיפור על אבא שצובע פעם בחודש את שערה של בתו בת ה-19, והיא אינה יכולה להביע במילים את שמחתה. על אב שבנו אהוב נפשו, גבר חסון בגובה 1.92 מ', נושך אותו בהתקפי זעם, והוא אינו יכול לעשות דבר.
בספרו פסיכיאטר על הספה מביא ד"ר רבינוביץ' את סיפור חייו יוצא הדופן בכנות ובאומץ, מבלי לייפות דבר. הוא כותב על הטרגדיות שגרמו לו ולרעייתו לעזוב את הדת, אך גם הובילו אותו לבחור במקצוע שהוא כה אוהב. מספק הצצה מרתקת אל הקליניקה שלו, הגדולה מסוגה בישראל, שם הוא מטפל גם בעצמו באמצעות מטופליו. וכמי שייעץ בעבר לאחת מתוכניות הריאליטי המובילות הוא חושף את הצד האפל והבעייתי של הז'אנר הטלוויזיוני הזה, בתקווה להציל ולו גם נפש אחת בישראל.
מחיר קטלוגי 118.00 ₪
מחיר באתר 106 .20
+ -
 • ד״ר עודד שוירמן 1 במרץ 2017

  הכי חושפני .הכי חכם . הכי רגיש ומרגש. ספר חובה . הכי טוב שקראתי השנה

  אהבתי . התחברתי. בכיתי והבנתי יותר עצמי ואת הסובבים אותי. תקראו ספרו של ד״ר רבינוביץ ותמצאו עצמכם.

 • מעין פלג 28 בפברואר 2017

  לילה לבן ללא הפסקה .בכיתי כי הספר דיבר עלי ולא על ד״ר רבינוביץ.חובה!!

  הספר הוא סיפור חייו בניתוח מופלא של ד״ר רבינוביץ , אך כמו שכותב יאיר לפיד בהקדמה :בסוף נסענו בתוך עצמינו. ספר ההחלמה האולטימטיבי.

 • שירה שלום 26 בינואר 2017

  רגיש ,הכי חכם ,מסע של רופא=מסעינו

  הספר הטוב של השנה ! חובה!

 • עידו 26 בינואר 2017

  לא ציפיתי שהספר יגע בי ככה, פשוט התחלתי לקרוא ולא יכלתי להפסיק

  אחד הספרים הכי טובים שקראתי, ללא ספק.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?

שם:
פסיכיאטר על הספה
מחבר:
רבינוביץ אילן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011323832
מוציא לאור/ספק:
משכל הוצאה לאור