חיסול ממוקד

חיסול ממוקד

בר זהר מיכאל ומשעל ניסים

מבצעיהם של אנשי השב"כ נבלעים לרוב בין דפי העיתונות ולא תמיד זוכים לסיקור או אפילו לאזכור. 31 פרקי הספר הזה, היחיד במינו, אשר מבוסס על מחקר מקיף וראיונות רבים עם ותיקי השב"כ וראשיו, לראשונה מפנים את הזרקור אל פעילותם הנחרצת, המגוונת והחיונית של אנשי שירות הביטחון הכללי, הפועלים ללא לאות ולא אחת תוך סיכון חייהם.
בסגנונם המיוחד והקולח, שכבר יצא לו מוניטין ברחבי העולם בספריהם רבי-המכר "המוסד – המבצעים הגדולים" ו"הלוחמים פשטו עם שחר", מגישים לנו בר-זהר ומשעל את סיפורו של השב"כ מימיו הראשונים ועד ימינו אלה וחושפים מבצעים רבים שכלל לא נודעו.
הספר שופע גילויים על מבחר פרשיות עלומות ובהן: חפרפרת האויב שחדרה לקודש הקודשים של השב"כ; יועצו של בן-גוריון שהיה מרגל סובייטי; כיצד נלכד המרגל המסוכן מכולם; כיצד חוסלה תחנת הק.ג.ב. בירושלים; אילו "שתילים" מרמת הגולן הסגירו את המחתרת היהודית; איך הפכה האישה הבוגדת מעזה למחבלת מתאבדת; מוחמד דף, המחבל בעל תשע הנשמות ששוב ניצל מחיסול; תרמיליהם של האחים עוודאללה שהכילו את ארכיון החמאס; מה הסתיר הארכיבישוף המקסים במכוניתו המפוארת; הפלאפון החדש שהועבר ל'מהנדס" – מהשב"כ באהבה; השדר הבהול שדיווח כי בעוד 30 שניות יעבור רמטכ"ל החמאס ברחוב אל מוכתר בעזה – והתוצאה...; קיר המוות שארב לרב-המחבלים בדרך לפילגשו; ועוד גילויים רבים על אמנות הפיתוי, השכנוע והגיוס רבת-הסיכונים.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 118.00 ₪
מחיר באתר 106 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
100 .89 לחברי מועדון
+ -
שם:
חיסול ממוקד
מחבר:
בר זהר מיכאל ומשעל ניסים
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011323884
מוציא לאור/ספק:
משכל הוצאה לאור
ביקורות
 • צבי 21 במרץ 2020

  מציון

  אחלה ספר מעניין מאוד ומראה לך איך באמת עובדת המדינה כל הכבוד אחלה ספר ממליץ לכולם

 • עק 2 בספטמבר 2017

  ספר רב יוזמות לא ממומשות

  ספר רב יוזמות לא ממומשות

 • AVATARVEE 27 במאי 2017

  וואו, זה מענייייין!!!

  אקנה גם אקנה!!!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?