גריט GRIT

גריט GRIT

אנג'לה דאקוורת

בגריט, שהגיע בן לילה לרשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס, מראה הפסיכולוגית פורצת הדרך אנג'לה דאקוורת לכל מי ששואף להצליח – הורים, תלמידים, מחנכים, ספורטאים ואנשי עסקים או בעצם כל אחד – שהסוד מאחורי הצלחות יוצאות דופן אינו הכישרון שאנו ניחנים בו אלא שילוב מיוחד של להט והתמדה שאותו היא מכנה "גריט".
דאקוורת שוזרת בין דפי הספר את סיפורה האישי כבתו של מדען שהעיר לה לא פעם שהיא "לא גאון" ואשר הפכה למדענית ומרצה מוערכת. היא מספרת על חוויותיה כמורה, כיועצת עסקית וכמדענית מוח, אשר פקחו את עיניה והובילו אותה להשערה שהצלחה אינה עניין של "גאונות" אלא של שילוב ייחודי של להט והתמדה לטווח ארוך, תכונות נרכשות שניתן לפתחן.
בגריט לוקחת פרופ' דאקוורת את קוראיה לשטח ומפגישה אותם בין השאר עם צוערים הנאבקים לשרוד במסע המפרך שבו מתחילה הכשרתם באקדמיה האמריקאית לקצינים, עם מורים בבתי ספר קשים במיוחד ועם זוכי תחרות האיות הלאומית בארצות הברית. היא מצביעה על תובנות מרתקות מן ההיסטוריה, מראה מה ניתן ללמוד מניסויים מודרניים על התנאים שבהם מושגים ביצועי שיא, ומפרטת את מסקנותיה מראיונות שערכה עם עשרות אנשים שהגיעו להישגים יוצאי דופן .
בין התובנות החשובות בגריט:
• מדוע כשאנו חותרים לעבר מטרה, חשיבותו של המאמץ כפולה
• כיצד יכול כל אחד לפתח גריט, בלי קשר למנת המשכל ולנסיבות
• כיצד מתעוררת התעניינות שמתמידה כל החיים
• כמה סבל וכמה הנאה כלולים בתרגול אופטימלי
• מה טוב יותר לילדים – חיבוק חם או סטנדרטים גבוהים
• הקסם שמחולל "כלל הדבר הקשה"
הסיפורים האישיים והתובנות בספר זה אינם רק מרתקים אלא יכולים לשנות את חייהם של אנשים. גריט מגלה מדוע הצלחתנו תלויה במה שאנחנו חושבים כאשר אנו נכשלים.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
83 .79 לחברי מועדון
+ -
שם:
גריט GRIT
מחבר:
אנג'לה דאקוורת
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013621031
מוציא לאור/ספק:
מטר
ביקורות
  • לירון 7 במאי 2020

    ספר מצוין!

    ממליץ בחום על הספר. המחברת אנג׳לה כותבת בשפה ברורה ומדויקת. יש המון דברים מעניינים ומעשירים והכי חשוב לטעמי הוא הפרקטיות שבדברים. הוא בנוי היטב ומתאים לכל אדם שרוצה לפתח הרגלים חדשים, מיומנויות ובכללי לגדול ולצמוח בחיים.

  • יובל 13 במרץ 2018

    ספר מעולה, חובה לכל אדם ששואף להצליח בחייו

    כתוב בצורה מדוייקת, עם סיפורים מעניינים ודוגמאות שמגדימות את הנושאים והתכונות הנדרשות כדי להצליח. בספר ישם גם כלים שימושיים ומרביתם ניתנים ליישום בחיי היום יום. ספר מרתק.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?