להרבות טוב בעולם

פלד אסתר

תקציר הספר:

ספרה הסוחף ומלא העוצמה של אסתר פלד – אשר ערוך כרצף של מונחי יסוד של החשיבה הבודהיסטית – נולד מתוך סדרה של הרצאות לקהל הרחב שעסקו בהשוואה בין החשיבה הבודהיסטית לחשיבה הפסיכואנליטית.

הוא מבקש להביא בשפה פשוטה רעיונות אשר לעתים קרובות אינם פשוטים כלל ועיקר. הוא מכוון לענות על הצורך של אלה המבקשים להבין, בתוך העולם החילוני החומרני שבו אנו חיים, את משמעות הקיום האנושי מתוך פרספקטיבה בודהיסטית.

בעשורים האחרונים מגלה העולם המערבי עניין רב בתורה הבודהיסטית. יש הרואים בתורתו של הבודהא סוג חדש של פסיכותרפיה. אולם הבודהיזם הוא תפיסת חיים שלמה ולכידה הכוללת בתוכה הנחות יסוד מוסריות ברורות ועיקרן עוסק באחריותו המלאה של האדם לגורלו.

להרבות טוב בעולם: בודהיזם, מדיטציה, פסיכותרפיה מאת אסתר פלד בהוצאת רסלינג, 308 עמודים.
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
  • אנונימית 16 בספטמבר 2017

    ספר שמחבר בצורה נגישה בין מזרח ומערב ופותח את הראש

    לאחר הקריאה אכן יש רצון להרבות טוב בעולם, להפחית סבל ולהתפתח מנטלית. ספר חובה לכל מי שמחפש בעומקי נפש האדם. ד"ר פלד בצורה מבריקה וסוחפת לוקחת את הקורא אל העולם שמצד אחד כה שונה ממה שאנחנו מכירים, ומצד שני כה מחובר. הקישורים שנעשים לגבי הפסיכותרפיה המודרנית והחיים בקצב של מאה 21 מנגישים את העיקר. בנוסף, ד"ר פלד שוברת את המיתוסים לגבי הבודהיזם וגם נותנת פרשנויות מאוד מעניינות לגבי הכיוונים שלו בארץ ובעולם כולו.
    כאמור, מומלץ!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?

שם:
להרבות טוב בעולם
מחבר:
פלד אסתר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
ISBN #1:
0585-302
מק"ט:
012923106
מוציא לאור/ספק:
רסלינג