ארגז הכלים הצהוב

ארגז הכלים הצהוב

ורד מוסנזון

"כדי לצאת מהמרדף המייאש אחרי רעיונות חומקים, כדאי שיהיו לנו מתחת ליד כלי עבודה. עדיף שיהיו אלה כלים יעילים, נוחים לשימוש, כאלה שאת הוראות ההפעלה שלהם ניתן לזכור בעל פה ולהעביר הלאה בכמה משפטים. למטרה הזאת בדיוק נוצר ארגז הכלים הזה – לעשות סדר ברעיונות, לעזור בדיוק, בייעול ובבחינת תהליכי יצירה. כיוון שהוא בסיסי ופשוט מאוד, הוא מתאים כמעט לכל סוג של אתגר ולרוב המטרות. הוא גם לא כבד במיוחד, ואחרי שמבינים אותו אפשר להשאיר אותו על הדסקטופ הפרטי ולצאת לדרך – לחשוב הרבה יותר בקלות, לבחון, ליישם ולבצע, לשפר תהליכים."

ארגז הכלים הצהוב הוא דרך העבודה, המתודולוגיה, אותה פיתחה ורד מוסנזון ואותה היא היא מעבירה בשנים האחרונות במקומות כמו אקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל, מכללת שנקר, הבצפר של חברות הפרסום, ארגונים כמו אורנג', שירותי בריאות כללית ורבים אחרים.

סודו של ארגז הכלים הצהוב הוא בפשטותו ובנגישותו, בעובדה שלמרות שבמקור נבנה ארגז הכלי הזה לפתרון בעיות בתחום התקשורת, הוא יעיל בהרבה מאוד תהליכי חשיבה יצירה אחרים.
שיטת החשיבה המועברת בארגז הכלים הצהוב ניתנת ליישום כמעט בכל תחום, משפרת תהליכים, עוזרת לקבל החלטות בדרך קלה וברורה יותר, להוציא לפועל רעיונות ובכלל, לעשות סדר בחיים.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
ארגז הכלים הצהוב
מחבר:
ורד מוסנזון
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
010840001
מוציא לאור/ספק:
דיאלוג
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?