סייבר ובדיקות חוסן ליישומי אינטרנט

סייבר ובדיקות חוסן ליישומי אינטרנט

רומן זאיקין

מחבר הספר, רומן זאיקין הוא מומחה סייבר ואבטחת מידע בחברת Check Point, מרצה בכנסי סייבר ברחבי העולם, בעל ניסיון הוראה עשיר וראש תחום מסלול אבטחת מידע וסייבר ב-HackerU.
מטרת סדרת הספרים "סייבר ובדיקות חוסן" היא ללמד אתכם על רזי עולם אבטחת המידע, בין שאתם מתכנתים שמעוניינים ללמוד את דרך חשיבתו של ההאקר ובין שאתם חוקרי אבטחת מידע מתחילים המעוניינים לבצע בדיקות חוסן.
בספר זה תלמדו לבצע בדיקת חוסן מלאה החל משלב התקפת המערכת ועד לשלב כתיבת הדוח עבור יישומי אינטרנט. כמו כן, יוצגו כל ליקויי האבטחה על פי סטנדרט OWASP Top 10 וליקויי אבטחה רבים נוספים.
תחשפו לכלים הנפוצים ביותר בתחום אבטחת המידע תוך כדי מתן דוגמאות ממחקרי עבר בחברות הענק: Facebook, WhatsApp, Telegram, Skype, eBay, AliExpress, LG.
בשנים האחרונות מסתמן מחסור במומחי סייבר ובבודקי חוסן בתעשייה צומחת ומתקדמת, תעשיית הסייבר. עבור ספר זה נכתבה מערכת תרגולים שבה תתרגלו את ליקויי האבטחה ותכתבו דוח בדיקות חוסן שיעזור לכם להתמקצע וללמוד את רזי הסייבר על "יבש" לפני שתתמודדו עם הדבר האמיתי.

בהצלחה!
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 119.00 ₪
מחיר באתר 107 .10
+ -
שם:
סייבר ובדיקות חוסן ליישומי אינטרנט
מחבר:
רומן זאיקין
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011051959
מוציא לאור/ספק:
אוריון
ביקורות
  • אנדריי 18 במאי 2019

    הספר המקצועי הטוב ביותר שקראתי בתחום

    קראתי ספרים באנגלית בתחום, אבל מעולם לא נתקלתי בספר מקיף כל כך ועוד בעברית! מחכה לספר על תשתית ארגונית! ממליץ בחום לכולם!

  • אנדריי 3 במאי 2019

    הספר הכי טוב שקראתי בתחום

    אני ממליץ בחום לכל מי שמתעניין בתחום אבטחת המידע לקרוא את הספר הזה! ענה על כל הצרכים שלי ומעבר! מחכה לספר הבא.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?