איך להתפרנס מאמנות מהד' חדשה

איך להתפרנס מאמנות מהד' חדשה

שולי זיו

כל מה שקיים בעולמנו נוצר פעם בדמיון של מישהו שהעז לחלום. אין חברה ללא ביטוי אמנותי ויצירה. גם בעולם העסקים והיזמות יש היבטים משמעותיים לדמיון וליצירתיות. לכם, האמנים, יש שליחות. אתם אנשים עם שפע של כישרון, יצירתיות ודמיון, אלא שבמציאות אתם חווים קושי גדול להתפרנס, ובעיקר חוששים להתמסחר. אתם פוגשים חוסר אמון מצד ההורים והחברה לגבי האפשרות שלכם להיות אמנים, ליצור ולחיות בכבוד, וחלקכם נסוגים ומוותרים.
שאלו את עצמכם: מה עומד בדרככם? האם הפחדים שלכם הם אלה שמובילים אתכם? מה מונע בעדכם לחיות את החיים שחלמתם עליהם? ליצור וגם להרוויח מהיצירה שלכם בכבוד?
בספר תמצאו את העקרונות הבסיסיים של מנגנון ההפעלה שלנו כבני אדם, את הדרך לזהות מה עוצר אותנו, וכיצד לבחור בדרך חדשה ולהצליח בה. תכירו את השיטה שהביאה אמנים רבים למכירת הציורים שלהם, לקבלת התפקיד שרצו, להוצאת הספר שחלמו עליו. תקבלו את הכלים להגשים את עצמכם כאמנים יוצרים ומרוויחים ללא הצורך להתמסחר ולהתפשר, כלים פשוטים שיעזרו לכם ליצור מציאות שבה תוכלו ליצור ולחיות בכבוד, כפי שמעידים האמנים שאימצו אותם:
יהונתן: "מכרתי ציורים ב-300,000 ש"ח אחרי שלמדתי את השיטה".
טלי: "כיום אני מתפרנסת רק מהמוזיקה שלי".
סנאית: "בזכות השיטה וההתמדה זכיתי עם ההצגה שכתבתי במקום ראשון בתיאטרונטו".
שולי זיו היא יוצרת ומנחת הסדנאות "איך להתפרנס מאמנות". מאות אמנים למדו אצלה כיצד לנהל את עצמם כך שיוכלו להתפרנס ולהרוויח מהאמנות שלהם.
"שולי זיו מגשרת באופן נגיש ומעורר השראה בין סיפורים למחקר, בין מחשבות למעשים, בין רוח לחומר, בין עולם האמנות לעולם העסקים. הספר לא רק יעזור לאמנים להצליח יותר, אלא אף יעזור לעולם שלנו להיות יפה יותר."
ד"ר טל בן-שחר, מחבר הספרים "באושר ובאושר", "לבחור באושר" ו"אושר אפשרי"
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 79.00 ₪
מחיר באתר 71 .10
+ -
שם:
איך להתפרנס מאמנות מהד' חדשה
מחבר:
שולי זיו
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011250872
מוציא לאור/ספק:
דיאלוג
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?