נדל"ן למתחילים חשבון הבנק שלך

נדל"ן למתחילים חשבון הבנק שלך

צביקה ברגמן

על הספר נדל"ן למתחילים.

עסקת נדל"ן למגורים או להשקעה זו אחת העסקאות הגדולות ביותר בחייו של האדם אולם אף בית ספר אינו מכין אותו לעסקה הזו שתלווה אותו בעשורים הקרובים עם הנכס ,המשכנתא וכל מה שמסביב.
הספר נדל"ן למתחילים לוקח אותך הקורא לסיבוב בעולם הנדל"ן המסקרן והופך את המושגים והשלבים הנראים קשים ומסובכים לקלים יותר ופשוטים יותר.
הנדל"ן הוא עולם ענק של אפשרויות וככל שנכנסים לתוכו יותר מגלים את הפוטנציאל והאפשרויות הרבות למשקיע ולרוכש הדירה הפרטי.
אין פלא שכל איילי ההן הישראלים הגדולים קשורים לעולם הנדל"ן כי זה המקום בו ניתן לקבל את התשואות הגבוהות ביותר והבטוחות ביותר בפרקי זמן קצרים וארוכים.
ספר זה מסדרת המדריכים לשוק ההון ועולם העסקים פותח בפניך צוהר לעולם הנדל"ן האמיתי ויהפוך אותך למבין יותר ובעל כלים לקבל החלטות ולבצע את העסקאות הראשונות שלך בעולם קסום זה.

על הספר חשבון הבנק שלך

דרכו של כל אחד מאיתנו מצטלבת עם הבנק בתדירות יומיומית.הבעיה היא שלרוב אנחנו לא יודעים כיצד לנהל את חשבוננו ולהתנהל מול הבנק בצורה נכונה.לבנק ולבנקאים ישנה שפה משלהם ,קודים סמויים ועולם של אפשרויות שעשויות להקל את החיים אם רק תדע את אותם רזים שהם לא ממהרים לחשוף.
הספר חשבון הבנק שלך , חושף בפניך את הדרך הנכונה להתנהל מול הבנק ,להרוויח יותר בהשקעות ובפקדונות ,לבחור את מנהל ההשקעות שלך בעצמך , להבין את עולם שוק ההון והאפשרויות הרבות שבו ולהפוך מלקוח פאסיבי המקבל בשתיקה כל מה שהבנק נותן ללקוח אקטיבי היודע מה לבקש ואיך לקבל ועל ידי כך לדאוג לעשרות אלפי שקלים במהלך השנים לזרום לחשבונך החל מחיסכון בעמלות ועד לקבלת ריבית מקסימלית בפיקדונות ובהשקעות.
הספר חשבון הבנק שלך מרים פריסקופ מהצוללת בה אתה מצוי כעת ומגלה לך את קסמו של עולם הבנקאים ואת כל מה שלא העזת לשאול עד עתה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
נדל"ן למתחילים חשבון הבנק שלך
מחבר:
צביקה ברגמן
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011781897
מוציא לאור/ספק:
עלים
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?