בורסה המדריך לקבלת תוצאות

בורסה המדריך לקבלת תוצאות

צביקה ברגמן

קראת סוף שנת 2013 ב-20:00 בערב, התקשר אלי משקיע צעיר מלא התרגשות: "צביקה, חברה שאני מחזיק בה דיווחה על הכפלת רזרבות הנפט בקידוח שלה. נראה לי שמחה המניה הולכת לקפוץ. מה אתה אומר?" "בכמה חביות נפט מדובר?" שאלתי, "לא יודע, אבל זה כפול, אתה מבין, כפול."
למחרת התפרסמה ידיעה כי אמנם דיווחה החברה על הכפלת רזרבות הנפט בקידוח שלה אבל כל מה שמצאה היה קצת פחות מ-900 אלף חביות נפט שיספיקו בקושי ל-3 ימי צריכה של המשק הישראלי.

במקרה אחר סיפר לי משקיע מסוים בהתרגשות גוברת כי החברה שהוא מחזיק במנייתה דיווחה על רווח רבעוני של 20 מליון דולר, "המון כסף לא?" שאל המשקיע.
"וכמה הרוויחה בשנה שעברה ברבעון הזה?" שאלתי.
"לא יודע", השיב המשקיע ולמחרת ירדה המניה במידה תלולה כי הרווח של היה נמוך בעשרות אחוזים לעומת זה של שנה שעברה.

כדי להרוויח בבורסה יש להיכנס קצת יותר לעובי הקורה. אם תדע לשאול שאלות, תוכל לקבל תשובות לשאלות החשובות ביותר שיגרפו לכיסך רווחים. אנחנו מוקפים במוכרי חלומות המבטיחים עשרות ומאות אחוזים בשנה, בחודש, בשבוע ואפילו ביום. משקיעים מאבדים את כספם כי הם לא מכירים את חוקי המשחק, מהו ניצחון ואיך משיגים אותו וכן... גם להפסיד צריך לדעת. גם אתה יכול להתחיל עם אלף שקלים, ללמוד, להתקדם ולהצליח.

צביקה ברגמן הוא איש עסקים, מנטור מבוקש, סופר, מרצה ומו"ל יליד הארץ. כתב מעל 55 ספרי עסקים ביניהם רבי מכר בתחום הבורסה ושוק ההון, החינוך הפיננסי, כלכלת המשפחה וחלק מספריו אף תורגמו לשפות זרות כמו אנגלית וסינית ונמכרים גם בחו"ל.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 119.00 ₪
מחיר באתר 107 .10
+ -
שם:
בורסה המדריך לקבלת תוצאות
מחבר:
צביקה ברגמן
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011785870
מוציא לאור/ספק:
סודות
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?