כלכלה בקומיקס

כלכלה בקומיקס

מייקל גודווין

אמצעי התקשורת מלאים בדיונים על כלכלה, אבל איך יכול אדם מן השורה להבין אותם לעומקם? בעקבות תהייה זו יצא גודווין למסע: הוא חקר את התפתחות המחשבה הכלכלית, בחן את ההתנהלות הכלכלית במציאות, והחליט לספר את סיפורה של הכלכלה בדרך גרפית, משעשעת ומובנת.
הסיפור מתחיל בראשית המחשבה הכלכלית המערבית, סוקר את האירועים המרכזיים שעיצבו את הכלכלה העולמית, את האתגרים הכלכליים של ימינו ואת האפשרויות שצופן לנו העתיד. המחבר מראה איך נעשתה הכלכלה המודרנית גלובלית ואיך השפיעו עליה מלחמות, שינויים דמוגרפיים ומגבלות משאבי הטבע. כלכלה בקומיקס יתרום ידע חיוני לקוראים בכל גיל. הספר זכה להצלחה רבה ותורגם עד כה ל-19 שפות.
מייקל גודווין אהב קומיקס והיסטוריה. כאשר החל לקרוא ספרי כלכלה, הבחין ברמזים לסיפור מרתק שככל הנראה עדיין לא נכתב. הוא יצא עם ערימת ספרים לעיירה קטנה בהודו והתחיל לחקור. גודווין עוסק בכתיבה וחי בניו יורק.
דן א‘ בֶּר הוא צייר קומיקס ומאייר. זכה בפרסי אייזנר והארווי וגרף שבחים ממבקרי “טיים“, “אנטרטיינמנט ויקלי“, “ניו יורק בוק ריוויו“ ו“קומיקס ג‘ורנל“. הוא מתגורר בוויסקונסין, ארה“ב.
"אם עצם המחשבה על כלכלה מסחררת את ראשכם... קראו את הספר הזה והכול יתבהר." נעמי פרינס, בכירה בשוק ההון ועיתונאית כלכלית
"חגיגה עליזה ושופעת חיים... גודווין הוא בעל כישרון מיוחד במינו לזקק רעיונות ואירועים מסובכים." טימותי ו' גינאן, פרופסור להיסטוריה כלכלית, ייל
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 109.00 ₪
מחיר באתר 98 .10
+ -
שם:
כלכלה בקומיקס
מחבר:
מייקל גודווין
מאייר:
א' בר דן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011661040
מוציא לאור/ספק:
שוקן
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?