בן החמאס

בן החמאס

יוסף מסעב חסן

בן החמאס מביא את סיפורו האישי והמדהים של מסעב חסן יוּסף, בנו הבכור של אחד מראשי תנועת החמאס בגדה, שייח‘ חסן יוּסף, שממניעים אידאולוגיים החליט לחצות את הקווים ולשתף פעולה עם השב“כ. במשך עשור הצליח לסייע בסיכול עשרות פיגועי התאבדות ובחשיפת חוליות של מתאבדים ומחבלים ובכללם כאלו שתיכננו לחסל בכירים בישראל, כמו שמעון פרס והרב עובדיה יוּסף.

בשב“כ נחשב מסעב למקור האמין והבכיר ביותר שהצליחה מערכת הביטחון להפעיל אי פעם וזכה לכינוי “הנסיך הירוק“; “הנסיך“ על שום היותו בנו של ראש החמאס בגדה, ו“הירוק“ בגלל צבע דגלו של הארגון. מסעב חסן יוּסף היה למיתוס מודיעיני ישראלי.

מה גרם לבן האצולה הזה למהפך דרמטי כל כך בחייו ומדוע החליט לשים את נפשו בכפו ולפרסם את סיפורו במלואו?

בהמשך לאידאולוגיה המנחה אותו, מסעב חסן יוּסף מספר בבן החמאס את הכול. החל בילדותו בגדה כבן בכור למשפחה מוסלמית רבת השפעה, שהפך באופן טבעי לפעיל מרכזי בזרוע הצבאית של החמאס, דרך התהליכים הנפשיים שחוללו מהפך בהשקפת עולמו ובדתו וגרמו לו לפנות לשב“כ, וכלה בסיפור המבצעים שבהם נטל חלק ואותם הוא מגולל בפני הקורא מזווית שונה לגמרי.

מעבר לסיפור האישי המרתק נחשפות בספר בן החמאס שיטות פעולה של החמאס והשב“כ, כפי שלא סופרו עוד מעולם.

פרסום הספר עורר התעניינות תקשורתית עצומה בעולם והספר הפך מייד לרב־מכר.
מאז הפרסום נאלץ מסעב להסתובב מלווה בשומרי ראש.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 88.00 ₪
מחיר באתר 79 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
75 .24 לחברי מועדון
+ -
שם:
בן החמאס
מחבר:
יוסף מסעב חסן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011412995
מוציא לאור/ספק:
מודן
ביקורות
 • אסף 24 בינואר 2017

  אי אפשר להוריד את הספר

  ספר מעולה, העביר לי טיסה למערב אירופה במהירות שיא. חובה קריאה לכל אזרח ישראלי. מסעב הוא הגיבור הטרגי של הסכסוך הישראלי פלסטיני, איש מדהים שתרם הרבה מעבר למה שאפשר לדמיין לבטחון המדינה. מקווה שיימצא שלווה, היכן שהוא היום. מומלץ בחום!

 • דודי 24 בינואר 2017

  דודי

  ספר נפלא, שמשאיר מסקנות חשובות מאחד הקולות הכי מתונים בצד הפלסטיני. כותב הספר הוא גיבור ודמות להערצה. יש לנו הרבה ללמוד ממנו.
  ספר חובה מבחינתי.

 • אורי 24 בינואר 2017

  סיפור מדהים על מציאות נוראה.

  סיפור מדהים על מציאות נוראה. ספר מרתק. סיפור אמיתי המתחרה בהצלחה בכל ספרי הבלשים. לא יכולתי לעזוב אותו עד לסיומו. מומלץ בכל לשון.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?