בודאי ישנה אהבה

בודאי ישנה אהבה

רן ובר

בשעת מריבה, לפעמים הוא מצליח להישיר מבט, ודרך כל הכאב עדיין לומר: בוודאי ישנה אהבה. זה ידרוש הרבה עבודה משנינו, אבל אני מאמין באהבה שקיימת מתחת לחורבות חיינו. אם לפחות אחד הצדדים אומר את זה - נס יכול להתרחש.
(מתוך הספר)

בדיחה ידועה מספרת על זוג קשישים שהלכו אט אט ברחוב כשהם נתמכים זה בזה. ראה אותם בחור צעיר ושאל: תגידו, איך נשארתם יחד כל כך הרבה זמן? ענו בני הזוג: בדור שלנו, אם משהו שבור – מתקנים אותו.
בודאי ישנה אהבה צועד בעקבותיו של הסיפור מעשה מאבידת בת מלך של רבי נחמן מברסלב המתאר מסע של כמיהה, חיפוש וגילוי. דרך הסיפור ובשילוב עצותיו ומעשיותיו הנפלאות של רבי נחמן נפרסת לפנינו דרך חדשה שתעביר אותנו תהליך מלא תקווה לניעור שכבות אבק מעל הלב וגילוי הרצון האנושי הבסיסי ביותר – לאהוב ולהיות אהובים.
הספר מציע להילחם על האהבה, לא להתייאש מהחיפוש אחר זוגיות ולא לוותר עליה .
'בודאי ישנה אהבה' הוא ספרו השישי של רן ובר, מחבר רבי המכר 'סוד הנקודה הטובה' ו'להיות בשמחה', ומובאים בו בשפה פשוטה וברורה תובנות וכלים לעבודה זוגית ואישית. הקריאה בספר יכולה לחבר אותנו שוב אל האמונה שלמרות כל הקשיים בדרך – בוודאי ישנה אהבה.

*

״ספר נפלא שמזמין את הקוראים להעמיק בסיפורו של רבי נחמן מזווית זוגית, העמקה שמטרתה אחת: לעורר את הקשר ולהוסיף בו טוב, אמת וחיות".
ד״ר יחיאל הררי

״הזדמנות מקורית ומאוד אינטליגנטית להיחשף לדרכו ולתורתו של רבי נחמן".
שי גולדן

״במילה אחת: וואו! רוצו לקנות!״
יעלי איבר
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
בודאי ישנה אהבה
מחבר:
רן ובר
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
014000138
מוציא לאור/ספק:
אלומות
ביקורות
 • איילת 3 ביוני 2020

  מעולה וחשוב

  נותן הרבה נקודות למחשה ומשימות למעשה:)

 • ריקי 1 בספטמבר 2019

  ספר מדהים!

  הספר מרתק , לא רק על זוגיות אלא בכלל על החיים, על עשייה והצלחה, ובכלל על יחסי אנוש טובים עם כל אחד
  מומלץ בחום!

 • בתאל 4 באוגוסט 2019

  המלצה חמה

  ספר מקסים מלא תובנות❤ שווה קריאה

 • ד״ר יחיאל הררי 3 באוגוסט 2019

  ספר נפלא. לעורר את האהבה ולחזק את הזוגיות.

  סוף סוף הגיע החדש של רן ובר, "בודאי ישנה אהבה". רן לוקח את מעשה מאבדת בת מלך של רבי נחמן ודרכו שוזר הדרכה זוגית מהותית אך קולחת. כזו הכתובה בגובה העיניים ו"דוקרת" את הנקודות האמיתיות, בלי מסכות, במטרה אחת, לגרום לנו לעורר את האהבה ולחזק את הזוגיות. כל כך הרבה נכתב על העבודה הזוגית בזמננו, ולמרות הכל, האתגרים רחוקים מלהעלם. רן מודע לכך. הוא לא מציע גלולת קסם, כי אם עבודה אינסופית, סיזיפית אך כזו ששכרה משולם במזומן.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?