אור האבות פרקי אבות ברוח החסידות

אור האבות פרקי אבות ברוח החסידות

רט משה / טייב אליהו

במשך אלפי שנים עיצבה מסכת אבות את דמותו של עם ישראל, וגידלה דורות רבים של אנשי מופת ישרי דרך, בעלי מידות טובות. הספר אור האבות מפגיש בין הדרכותיהם של חכמי המשנה לבין גדולי התורה והחסידות, המומחים לתורת הנפש, שפירשו אותן על פי דרכם של הבעל-שם-טוב וממשיכיו. רבי נחמן מברסלב, הרבי מלובביץ', "הנתיבות שלום", החיד"א ורבים נוספים כתבו ביאורים על פרקי אבות; מבחר רעיונות מדבריהם מוגש בספר זה לפני הקורא בשפה ברורה ושווה לכל נפש.
פרקי אבות הוא מדריך לחיים של משמעות, חיים של חתירה מתמדת להתעלות, של תיקון המידות, של אהבת ה' ואהבת הבריות. רבותינו הם מורי הדרך, המלמדים אותנו איך לצעוד בדרכי האבות ולחבר את דבריהם לחיינו. אור האבות הוא חוליה חדשה בשרשרת, המאפשרת לכל מי שחפץ בכך להצטרף למסעו הנצחי של עם ישראל במסילה העולה מעלה.

משה רט הוא רב וד"ר לפילוסופיה, מחבר הספר "פשוט להאמין – מדריך למאמין הרציונלי". אליהו טייב עוסק שנים רבות בקידום תורת החסידות והיה שותף לכתיבת הספרים מי שטעם יין הונגרי, כששומעים סיפור זה אחרת ואוהב ימים. השניים כתבו וערכו גם את סדרת שולחן השבת, שבה הופיעו הספרים שולחן השבת עם רבי נחמן ושולחן השבת עם הרבי מלובביץ'.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
אור האבות פרקי אבות ברוח החסידות
מחבר:
רט משה / טייב אליהו
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
012261771
מוציא לאור/ספק:
אלומות
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?