שער הרחמים תפילות למסע הפוריות

שער הרחמים תפילות למסע הפוריות

נילי ארבל

זעקת הריק, צעקת האין, הן מן הקולות ההולכים מסוף העולם ועד סופו. כדי לשומעם יש לפנות מרחב וקשב דק. כאב העקרות ראשוני כל כך בעוצמתו, עד שנראה שטרם נמצאה לו שפה רווחת. דברים שהיו שתוּקים מאימה או בושה במשך מאות שנים, מבקשים היום להיאמר בקול.
מבין דפי הספר הזה ומילותיו, נשמע היטב קולם של הכאב והצער. גם אם אין בכוחן של המילים הללו להעניק ילד או לרפא את הגוף השבור מטיפולים, הן יכולות להעניק מזור לאלה שנפשם יוצאת אליו.

מתוך ההקדמה של בַּכֹּל סרלואי לספר


בחדר ההמתנה במרפאה, ברגעים המתוחים לפני טיפול, בציפייה מורטת העצבים לתוצאות, ברגעי חג משפחתיים שהעצימו את האין — תרה נילי ארבל, יוצרת הספר, אחר מילות תפילה שייתנו ביטוי לבקשת הלב, ויעניקו כוחות לנפש המיטלטלת במערבולת הרגשות הכרוכה במסע הפוריות. כך החלה לאסוף תפילות המתאימות להיאמר במהלך המסע: ביטויים של כמיהה, זעקה של כאב, תפילות למקרים של אובדן, תחינות להצלחה ותפילות הודיה על היש הקיים.

בעזרת המילים, בְּמָקום של שתיקה — נוצר שיח, במקום של כאב — מתאפשר מרפא, במקום של בדידות — נוצרת הבנה, במקום של ייאוש — באה התקווה. המילים נכנסות לליבנו בעת שאיננו מסוגלים לתת לאיש להיכנס, וביכולתן להעניק חיבוק שאדם אחר אינו יכול לתת.

נילי ארבל מנחת סדנאות "מדברת על ליבה" לנשים במסע הפוריות, מרצה בתחום לאנשי מקצוע ולקהילות, משלבת בעבודתה טקסטים מן המקורות כהשראה וכצוהר לעולם הפנימי.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 78.00 ₪
מחיר באתר 70 .20
+ -
שם:
שער הרחמים תפילות למסע הפוריות
מחבר:
נילי ארבל
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
010090220
מוציא לאור/ספק:
דברי שיר-תרבות יהודי
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?