נפלאות הכעס

נפלאות הכעס

משה שרון

כמה פעמים אמרת לעצמך: "די להתעצבן! זה הורס את הבריאות"?
כמה פעמים נפלת אל אותו כעס מתסכל, למרות כל התיאוריות שלמדת?
האם ישנה דרך סדורה להגיע לשלווה ולאיזון רגשי?

בנפלאות הכעס משה שרון חושף בפנינו את שש התחנות שעבר במסעו האישי לאיזון הכעס, ומציע מגוון של כלים מעשיים בעזרתם הוא מסייע לאחרים להתמודד עם כעסם שלהם.
בספר שזורים יחדיו חוכמה יהודית בת מאות ואלפי שנים, רעיונות מתחום הפסיכולוגיה, טכניקות מעולם ה־ NLP וניסיון עשיר מחדר הטיפולים. ביד בטוחה ובשפה קולחת שרון מוביל אתכם הקוראים אל פגישה משמעותית ומשנת־חיים עם הכעס, כדי שתוכלו גם אתם לחיות חיים שמחים ושלווים יותר.

משה שרון הוא סופר, מרצה ומכשיר מאמנים ומטפלים. מחברם של שישה ספרים: אייכה, יום ליום, רב המכר הבינלאומי – העולם לא יכול להתקיים בלעדיך, עשרה נכנסו לפרד"ס וזוגות זוגות.

"נראה שרק מעטים מצליחים להתמודד בהצלחה עם כעסם. הסיבה לכך על פי רוב היא היעדרה של תוכנית פעולה יעילה. משה שרון מיישיר מבט אל מידת הכעס ומתווה תוכנית עבודה סדורה בת שש תחנות; תוכנית מצילת חיים, שמיועדת לכל אדם ובעיקר למי שהכעס מאיים על מסגרות חייו." ד"ר יחיאל הררי.
"אנחנו מנהלים את הזמן, את חשבון הבנק ואת הילדים שלנו, אבל האם אנחנו יודעים לנהל את הרגשות שלנו? ניהול רגשות זו מיומנות חשובה שלצערנו אינה נלמדת בבתי הספר, אבל בין שמדובר בצעירים ובין שמדובר במבוגרים - השפעתה על חיינו מכרעת. בנפלאות הכעס, ספרו הקולח ושטוף הידע והדעת, משה שרון מלמד כיצד לנהל את הכעסים שלנו במקום שינהלו הם אותנו, והופך על פיהם את אופני החשיבה של רובנו; האם העליתם בדעתכם, למשל, שלכעס יש לא מעט תפקידים וצדדים חיוביים?" ענת לב־אדלר, ידיעות אחרונות.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
83 .79 לחברי מועדון
+ -
שם:
נפלאות הכעס
מחבר:
משה שרון
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
010090216
מוציא לאור/ספק:
דברי שיר-תרבות יהודי
ביקורות
  • חני 24 במאי 2019

    לא היה קל...

    להודות כמה אני עוד צריכה לתקן בעצמי, אבל הספר הזה גם עזר לי לשים מראה אמיתית וגם נתן לי כלים פרקטיים להתמודד עם הכעס.
    מוזר, כתוב מאחורה שזה הספר השישי של הסופר אבל לא היכרתי אף אחד מהספרים.
    מומלץ לאנשים שמסכימים לעבוד

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?