השליחות

השליחות

הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א. הפנים המפורסמות ביותר בעולם. הן במישור הגיאוגרפי, תמונותיו מתנוססות בכל חלקי העולם ממש. אין פינה שאין שם סניף או חסיד שלו שבסלונו לא מתנוססת תמונתו עם החיוך המפורסם.
והן במישור הכמותי, החל מתמונות שמן יקרות במשרדי בנקאים ברחוב 47 במנהטן ועד לתמונה עם 'תפילת הדרך' מקומטת בכיס של תרמילאי זרוק באחת מפינות הגלובוס.
בספר זה נעשה נסיון ייחודי, להביא את דברי הרבי בעצמו – במילותיו הוא – בהן הוא מסביר את חזונות על מהפיכת השליחות שיצר בדור האחרון. תוך גיוס עשרות אלפי חסידים, תומכים, ידידים ומאמינים אל תנועת השליחות הגדולה ביותר שידעה האנושות אי פעם.
כל אחד ואחת שהיו איתו בקשר כלשהו, בין עם במפגש אישי או "רק" בלימוד חכמתו, גויסו מיידית אל שליחותו – שהיא גם תכלית עולמנו אותה העיד שכבר ראה מילדותו. חוסר המנוחה והדחיפות משודרות תדיר אל שומעי לקחו, כאשר בכל רגע הוא רואה את גודל השעה ואת המטרה הממוקדת אליה הוא שואף תמיד.
ובציטוט מדויק מדבריו: "הנני חוזר ומדגיש כמה פעמים שלא זו בלבד שסוף הגאולה לבוא אלא שהגאולה עומדת כבר על סף הפתח, ומחכה לכל אחד ואחת מישראל שיפתח את הדלת ויסחוב את הגאולה לתוך החדר!!" יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
השליחות
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011051144
מוציא לאור/ספק:
אוריון ספרות עכשיו
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?