המורה שקרא לי בילבי

המורה שקרא לי בילבי

מיכל נהרי לרקין

"בואו נדבר בשפה חדשה בכדי ליצור עולם חדש" מיכל נהרי לרקין
הספר 'המורה שקרא לי בילבי' הוא תוצר של מסע עשיר ושופע, מכל אותן שנים בהן למדה המחברת חינוך והוראה, ולימדה כמורה בבתי ספר יסודיים בארץ ובחו"ל. הספר נולד בהשראתו של מורה מעצים ומשפיע, שכינה את המחברת – אז סטודנטית להוראה – בילבי, פרי סיפוריה של הסופרת השבדית אסטריד לינדגרן.
אותו מורה האמין בה, זיהה והעצים את הייחודיות שבה, ובכך הטביע את חותמו לטובה על חייה. ההשפעה שלו היתה עצומה כל כך, עד שמיכל החליטה שהיא חייבת לשתף את כולכם בסיפורה, כדי שתכירו בכוחות האדירים הטמונים באנשי החינוך – מורים, הורים, מאמנים וכל מי שבוחר להיות משמעותי עבור אחרים.

הספר המרגש שלפניכם פורס בין היתר, עשרה עיקרים חשובים ליצירת תקשורת יצירתית ומעצימה במערכות יחסים בכלל ובין מבוגרים לילדים בפרט.

"ספר נפלא שנכתב מתוך להט חינוכי עצום ולבטח ידבר אל ליבותיהם של מחנכים, מחנכות ופרחי הוראה רבים... קולה של המורה, מחברת הספר, מהדהד בספר כולו – קול אותנטי ומקורי של אישה- אם- מחנכת. הספר מביא שילוב מרתק של הכרה מציאותית מאוד, מפוכחת, בנוגע לחיים על קשיים ועיוותיהם, יחד עם אמונה באדם ותמימות יפה, שהסופרת מתעקשת עליהן, מחזיקה בהן, חרף כל הכוחות המאיימים עליהן".
פרופסור ישעיהו תדמור, פרופסור לחינוך ויו"ר 'התנועה להעצמת הרוח בחינוך'
"ספר נפלא שנכתב מתוך להט חינוכי עצום ולבטח ידבר אל ליבותיהם של
מחנכים, מחנכות ופרחי הוראה רבים... קולה של המורה, מחברת הספר, מהדהד
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 97.00 ₪
מחיר באתר 87 .30
+ -
שם:
המורה שקרא לי בילבי
מחבר:
מיכל נהרי לרקין
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011250969
מוציא לאור/ספק:
דיאלוג
ביקורות
 • מור פרידמן 28 בנובמבר 2019

  אשת חינוך

  בתור היותי אמא וגננת הספר הזה הוא כלי חשוב לכל מורה/גננת וכמובן לאימהות שבנינו.
  הספר כתוב בצורה עניינית ומסודרת שכל כך כיף לקרוא אותו!

 • אורטל 28 בנובמבר 2019

  מומלץ מאוד!!

  התחלתי לקרוא את הספר כי השם היה מעניין אבל בהמשך הבנתי שהתוכן מלמד ועוזר להבין דברים על הדרך האמיצה של הסופרת איך להתמודד בחיים עם הילדים ובכלל בכללי. ממליצה לכל מורה, הורה ולכל אחד שמבקש מידע על התמודדויות

 • עינת 28 בנובמבר 2019

  מומלץ מאוד

  ספר מעניין ומומלץ לאוכלוסיה שעוסקת בחינוך ,מלמד אנשי הוראה וחינוך איך ללמד והרבה טיפים להמשך הדרך מה זה מורה לחיים אני ממליצה בחום

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?